6 godzin Carla Craiga na urodzinach „Always Fridays”

News

Cotygodniowy cykl imprez "Always Fridays" goszczący w londyńskim klubie The Egg obchodzi 2 urodziny.

W weekend 5 i 6 czerwca 2009 roku znany londyński cykl imprez „Always Fridays” będzie świętować dwulecie swojego istnienia. W te dwie noce klub The Egg zamieni się jedno z najgorętszych miejsc na klubowej mapie Londynu.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

W piątkową noc The Egg opanują dźwieki spod znaku house oraz techno. Główną gwiazdą wieczoru bedzie Carl Craig, który nie tak dawno gościł w naszym kraju. Wystąpi on w ekskluzywnym 6 godzinnym!!! secie na scenie Terrace. Jeśli ktoś będzie poszukiwać bardziej mrocznych, minimalistycznych dźwięków, scena Basement powinna zadowolić każdego. Wystąpią na niej: współzałożyciel wytwórni Wagon Repair Konrad Black oraz Niederflur i Gaiser z teamu M_nus.

 

 

Sobotnia noc należeć będzie do artystów prezentujących różne odmiany electro oraz house. Na scenie Terrace wystąpi duet The Bloody Beetroots wspierany przez Beni i Joe & Will Ask z wytwórni Kitsune oraz Das Glow. Na scenie Basement usłyszymy dwóch reprezentantów labelu TurboBrodinski i Matta Walsha. Scena Aphothecary należeć będzie m.in. do: The 5 Beats oraz Franka Rogera.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →