„55 exclusive weekend” 24, 25.11 @ Klub 55

News

"55 exclusive weekend" to wyjątkowy projekt przygotowany przez Klub 55 na piątek 24'ego i sobotę 25'ego listopada. W trakcie tego jednego weekendu Klub 55 zaprezentuje dwie gwiazdy muzyki klubowej na codzień grające poza granicami Polski oraz supportujacą ich smietankę warszawskich dj'ów.

55 exclusive weekend” swoja koncepcja podobny jest do festiwalu dlatego klub daje możliwość zaopatrzenia sie w karnet na obie imprezy po bardzo atrakcyjnej cenie 30 PLN. Wjazd na poszczególne imprezy będzie kosztował po 20 PLN. W ten weekend spodziewać się można rówież wielu niespodzianek i promocji na barze.

24.11- piątek- 1 dzień „55 exclusive weekend”
Start:22:00
Wjazd- 20 PLN ( lub karnet na weekend 30zł)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bangkok Impackt (live) (creme organization/clone)
Paweł Blot (creme organization)
Mo (Recognition)
Dtekk (audiosfera)

Bangkok Impact to pseudonim młodego oraz niezmiernie utalentowanego artysty z Finladnii. Sami Liuski to Lolita Strap, 8 Bit Rockers, Bangkok Impackt oraz połowa Putsch’ 79. Po pomyślnie wydanym albumie Traveller, który stał się wizytówką Creme, Sami nagrywa także dla Viewlexx oraz Clone. Od dobrych kilku lat Bangkok Impackt to wizytówka inteligentnego electro disco z najwyższej półki. Doskonale przyjety na festiwalu FeMEV 2005 w Płocku z pewnościa nie zawiedzie tym razem. Jego live ackty zawsze rozgrzewają parkiety do czerwoności.

Pawel Blot (creme organization)

Jeden z dwoch dj’ow holenderskiego labelu Creme Organization, zwiazany z
portalem Global Darkness/Smack Dynamik www.smack-dynamik.com oraz z radiem CBS (Cybernetic Broadcasting System) www.cbs.nu Obecnie mieszkajacy w Hadze gra sety pelne brudnego lo-fi disco i electro na imprezach nie tylko w Holandii. Od kilku lat organizator imprez i promotor sceny electro disco. Oprocz licznych wystepow u boku artystow z Creme oraz Bunker Records (Legowelt, Alexander Robotnick, Bangkok Impact, Orgue Electronique etc.) gra miedzy innymi z takimi artystami jak: I-F i Alden Tyrell . Jego muzyczne upodobania siegaja od wczesnego italo, chicago house, space disco oraz cosmic konczac na electro. Ponadto kolekcjoner polskiej  elektroniki i disco.

25.11- sobota- 2 dzień „55 exclusive weekend”
„COCOON BOOKING NIGHT”
Srart: 22:00
Wjazd- 20 PLN ( lub karnet na weekend 30zł)

ANDRE GALLUZZI (taksi, cocoon)
MIKE P (easybooking)
HOBBY (easybooking)

Drugiego dnia „55 exclusive weekend” zapraszamy na COCOON BOOKING NIGHT – pierwszą z cyklu imprezę rozpoczynającą naszą współpracę z jedną z najbardziej prestiżowych agencji bookingowych na świecie.COCOON to nie tylko agencja, to wytwórnia płytowa, kluby, festiwale. Właścicielem jest nie kto inny jak sam Sven Vath, który w swoich szeregach skupia takich artystów jak: Ricardo Villalobos, Josh Wink, James Holden, Andre Galluzzi, Justin Berkowi, Richard Bartz oraz wielu wielu innych..
Od wielu lat w klubie AMNESIA na Ibizie odbywają się poniedziałkowe, COCOON NIGHT, na których co tydzień bawi się około 5 000 osób a rezydentami są takie postacie jak: Sven Veath, Richie Hawtin, Luciano, Andre Galuzzi czy Ricardo Villalobos. W listopadowy sobotni wieczór odwiedzi nas Andre Galuzzi – właściciel wytwórni Taksi, jego produkcje ukazały się również nakładem takich wytwórni jak Ongaku czy Force Inc – dj, którego 5 godzinne, doskonałe technicznie sety stały się legendą. Rezydent takich klubów jak TRESOR, E-WERK czy OSTGUT a także AMNESIA na Ibizie. Resztę wieczoru wypełnia, dzwięki serwowane przez gospodarzy wieczoru, czyli MIKE’a P oraz HOBBY’ego.

Klub 55
Pl. Defilad 1, PKiN
(wejście do klubu znajduje się obok wejścia C do sali Kongresowej)
www.klub55.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →