5. urodziny agencji eventowej Sunset People

Wydarzenie

Agencja Sunset People, jedna z najprężniej działających agencji w Małopolsce, w najbliższy weekend będzie świętować swoje 5lecie w Warszawie i Krakowie!

Każde urodziny to doskonała okazja aby zintegować najlbliższych przyjaciół oraz zaprosić tych, którzy mieli okazję przyczynić się do naszego rozwoju i sukcesu. Agencja Sunset People została stworzona z myślą o Was, aby bawić, tworzyć niezapomniane imprezy oraz integrować pozytywnych ludzi. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami już 5 lat!” – piszą organizatorzy.

Zapewnie niejeden z Was miał okazję odwiedzić imprezy takie jak Ibiza Most Wanted,  I Love Tokyo, New Connections czy Let`s Get Dirty, gdzie gościli tacy artyści jak Tom Novy, Sharam Jey, Tocadisco, Lottie, Moonbotica, Paul Harris, Paul Woolford, Johnatan Ulysses czy Pete Gooding

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

Wraz z agencją Sunset People zapraszamy na urodzinowy weekend 10 grudnia do klubu Piekarnia w Warszawie oraz 11 grudnia do klubu Cień w Krakowie na imprezę „I LOVE TOKYO”. Wystąpią rezydenci klubu Womb z Tokyo LEO YAMANE oraz LEO SAKAGUCHI, którym towarzyszyć będzie oficjalny fotograf klubu Coocon z Franfuktu Eddie Park i czołówka poskich artystów.

Szczegóły:

10.12 (piątek) 5 Urodziny Sunset People – I Love Tokyo @ Piekarnia, Warszawa

11.12 (sobota) 5 Urodziny Sunset People – I Love Tokyo @ Cień, Kraków

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →