5. urodziny agencji eventowej Sunset People

2 611
Wydarzenie

Agencja Sunset People, jedna z najprężniej działających agencji w Małopolsce, w najbliższy weekend będzie świętować swoje 5lecie w Warszawie i Krakowie!

Każde urodziny to doskonała okazja aby zintegować najlbliższych przyjaciół oraz zaprosić tych, którzy mieli okazję przyczynić się do naszego rozwoju i sukcesu. Agencja Sunset People została stworzona z myślą o Was, aby bawić, tworzyć niezapomniane imprezy oraz integrować pozytywnych ludzi. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami już 5 lat!” – piszą organizatorzy.

Zapewnie niejeden z Was miał okazję odwiedzić imprezy takie jak Ibiza Most Wanted,  I Love Tokyo, New Connections czy Let`s Get Dirty, gdzie gościli tacy artyści jak Tom Novy, Sharam Jey, Tocadisco, Lottie, Moonbotica, Paul Harris, Paul Woolford, Johnatan Ulysses czy Pete Gooding

 

 

Wraz z agencją Sunset People zapraszamy na urodzinowy weekend 10 grudnia do klubu Piekarnia w Warszawie oraz 11 grudnia do klubu Cień w Krakowie na imprezę „I LOVE TOKYO”. Wystąpią rezydenci klubu Womb z Tokyo LEO YAMANE oraz LEO SAKAGUCHI, którym towarzyszyć będzie oficjalny fotograf klubu Coocon z Franfuktu Eddie Park i czołówka poskich artystów.

Szczegóły:

10.12 (piątek) 5 Urodziny Sunset People – I Love Tokyo @ Piekarnia, Warszawa

11.12 (sobota) 5 Urodziny Sunset People – I Love Tokyo @ Cień, Kraków