5 razy, kiedy Seth Troxler wygrał Internet

News

Poznaj bliżej szaloną stronę Setha Troxlera lub przypomnij sobie jego "najmocniejsze momenty", jeśli jesteś jego fanem od lat. Sesja Ballantine's x Boiler Room True Music z jego udziałem już w ten czwartek!

W 2006 roku ukazało się jedno z pierwszych nagrań Setha Troxlera. Bujający, pełny basu utwór „Love Bezerker” zawierał interesujący wokal po polsku: „w ciemności widzę twoją twarz, twoje oczy, one mnie prześladują, uczucie mnie pobudza, moja miłość dla ciebie jest bezerker, miłość bezerker”. Nagranie wzbudza lekką konsternację na rodzimych parkietach od lat.

Kilka lat później „złamał internet” swoim wywiadem na Winter Music Conference w Miami. Ciężko powiedzieć, czy się zgrywał czy udzielał go „prosto z afteru”, ale twierdził, że wszędzie widzi nietoperze niczym w Lęku i Odrazie w Las Vegas, oraz ma na sobie shorty swojej dziewczyny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2013 roku, kilka miesięcy po „oburzeniu się” części sceny na wywiad w wannie, którego udzieliła Nina Kraviz portalowi Resident Advisor, Seth Troxler przygotował prawdziwą „nagą” bombę dla festiwalu Eastern Electrics…

Nago promował także akcje karmienia bezdomnych. Seth jest prawdziwym mistrzem BBQ, ma swoją knajpę Smokey Tails w Londynie, więc to nic dziwnego, że wsparł akcję karmienia bezdomnych na Amsterdam Dance Event w 2015 roku. Artysta pracował przy przygotowaniu dla nich trzydaniowego posiłku.

To miło zrobić coś ważnego. Gdziekolwiek pojadę w świat, podstawą każdej kultury jest dobry posiłek. Karmienie innych sprawia, że jesteś człowiekiem (…) Ludzie nie powinni być głodni – stwierdził przed akcją Seth.
Mimo, że brał udział w festiwalu Tomorrowland, nie zostawił suchej nitki na scenie EDM…

Seth Troxler już w czwartek odwiedzi Polskę podczas sesji Ballantine’s x Boiler Room’s True Music. Sprawdź jak zdobyć wejściówkę.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →