5 powodów, dla których warto wybrać się na Cinematic Orchestra

News

Przedstawiamy 5 muzycznych powodów, dla których warto wybrać się na zbliżają się trasę koncertową Cinematic Orchestra.

15 marca tego roku ukazał się album To Believe Cinematic Orchestra. Jest to pierwsze od 12 lat studyjne wydawnictwo brytyjskiej grupy, łączącej w swojej muzyce wiele gatunków muzycznych. Już w najbliższym czasie będziemy świadkami ich kilkudniowego tournée w naszym kraju.

Zespół Cinematic Orchestra powstał w 1999 roku i jeszcze w tym samym roku wydał album Motion. Grupa, łącząc wiele gatunków, korzysta z szerokiego instrumentarium, wykorzystując między innymi brzmienie żywych instrumentów z sampli i dźwięków elektronicznych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poniżej przedstawiamy naszą listę muzycznych powodów, dla których warto spędzić wieczór z jedną z najbardziej szanowanych i wpływowych brytyjskich formacji.

Najchętniej wrzucilibyśmy wszystkie utwory z najnowszego, genialnego albumu To Believe, które z pewnością w całości wybrzmią podczas nadchodzących występów Cinematic Orchestra. Wybór padł na A Caged Bird/Imitations of Life z wokalem od Roots Manuva.

Druga propozycja z najnowszego albumu to Lessons – zacieramy ręce, nie mogąc się doczekać, aż całe instrumentarium z tego utworu usłyszymy w pełnej krasie na żywo.

Teoria Wszystkiego to jeden z naszych ulubionych filmów z 2014 roku i kompletnie nie dziwi nas nominacja do Oscara za muzykę oryginalną. Kto oglądał, na zawsze zapamiętał utwór Arrival of The Birds & Transformation

Premierowy krążek z 1999 roku In Motion zyskał popularność na całym świecie, zaś Cinematic Orchestra wypłynęli do szerokiej świadomości fanów muzyki. Trudno się dziwić, skoro tak brzmią „dziewicze” utwory.

Ponad godzinny zapis koncertu we Włoszech w legendarnym Teatro Concordia. Uczta dla ciała i duszy!

The Cinematic Orchestra zagrają w Polsce w 7-osobowym składzie, a supportować ich będzie Sonar Soulktóry szykuje na trasę specjalny live act.

Bilety na trasę koncertową Cinematic Orchestra dostępne są na Biletomat.pl.

Biletomat.pl
130 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →