5 esencjonalnych kawałków Claptone’a

fot. insomniac.com
Eventpromo
Claptone

To już dziś, już za chwilę, już za momencik jeden z naszych ulubionych współczesnych didżejów i producentów house wystąpi w Zaklętych Rewirach. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie kawałków na rozgrzewkę przed występem Claptone'a i nie tylko. Zacznijcie dobrze weekend!

Claptone – złota maska

Na początek podstawa, wybór pro forma – dla słuchaczy, którzy jeszcze nie mieli styczności z muzyką Claptone’a. Rzecz jasna, reinterpretacja Liquid Spirit jest najbardziej znanym remiksem w dorobku zamaskowanego artysty i jednym z najpopularniejszych kawałków gatunku, który osiągnął taki pułap popularności w głowach słuchaczy niczym Boiler Room Solomuna.

Gregory Porter – Liquid Spirit (Claptone Remix)

Z kolei Leave Your Light On oraz Before I Lose My Mind świetnie sprawdzą się do letniego czilu w nocy i podczas dnia – te numery to podstawa playlisty letniej miejscówki z dobrym gastro.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Claptone – Leave Your Light On (feat. Young Galaxy)

Claptone – Before I Lose My Mind feat. Say Yes Dog

I coś stylistycznie nawiązującego do początków millenium na pobudzenie!

Claptone & Mylo – Drop The Pressure

Oczywiście w zestawieniu nie mogło zabraknąć jego najbardziej przełomowego hitu inspirowanego klimatem marokańskiego Marakeszu. Dzięki kawałkowi The Drums kariera Claptone’a nabrała rozpędu. Rozgłośnia BBC Radio 1 okrzyknęła go przebojem lata 2017, a sam numer był często grany na Ibizie.

Claptone – The Drums (Din Daa Daa) ft. George Kranz

Claptone w Zaklętych Rewirach – bilety wciąż dostępne

Wejściówki na dzisiejszy występ Claptone’a we wrocławskich Zaklętych Rewirach możecie nabyć na stronie Biletomat.pl w cenie 119 zł. Bilety zakupione dużo wcześniej na imprezę z Claptonem, która miała się odbyć pierwotnie w Projekt Pralnia, zachowują ważność. W przypadku chęci rezygnacji z wcześniej zakupionych wejściówek można je zwracać na stronie Biletomat.pl.

Kup bilet na występ Claptone'a we Wrocławiu!

Biletomat.pl
119 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →