3D z Massive Attack nowym remiksem oddaje hołd Andy’emu Gillowi z Gang of Four

News
Robert 3D Ninja z Massive Attack oddaje cześć zmarłemu niedawno artyście

Nagranie od 3D z Massive Attack trafi na okolicznościową składankę upamiętniającą zmarłego artystę.

Robert 3D Ninja z Massive Attack oddaje cześć zmarłemu niedawno artyście

Robert 3D Del Naja z Massive Attack zremiksował  kawałek Where the Nightingale Sings brytyjskiej grupy Gang of Four. W nowej wersji kawałka pochodzącego pierwotnie z 2015 roku, pojawia się gościnnie Nova Twins aka Brooklyn Vegan. Nagrania możecie posłuchać poniżej.

3D x Gang of Four feat. Nova Twins – Where the Nightingale Sings

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Remiks trafi na komplikację zatytułowaną The Problem of Leisure: A Celebration of Andy Gill and Gang of Four. Płyta ukaże się w maju i będzie poświęcona Andy’emu Gillowi, legendarnemu gitarzyście z zespołu Gang of Four.

W styczniu wyszedł już jeden singiel promujący wydawnictwo – Natural’s Not in It, za który odpowiedzialny jest Tom Morello (Rage Against the Machine) i Serj Tankian (System of a Down).

Andy Gill na stałe zapisany w historii muzyki

Andy Gill odszedł 1 lutego 2020 w wieku 64 lat. Współzałożyciel kultowej post-punkowej grupy Gang of Four zmarł z powodu choroby układu oddechowego. Prawdopodobnie przyczyną śmierci były powikłania po grypie. Zespół założony przez Gilla, wokalistę Jona Kinga, basistę Dave’a Allena i perkusistę, Hugo Burnhama powstał w 1976. Debiutancki album kapeli pt. Entertainment! ukazał się w 1970 roku i do dziś uważany jest za jeden z najważniejszych w historii post-punka.

Gill był też utalentowanym producentem  – współpracował m.in. z Red Hot Chili PeppersThe StranglersKilling JokeThe Jesus Lizard The Futureheads.

Gang Of Four – To Hell With Poverty

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →