3D Manufaktura – nowy serwis z wydrukami 3D

Technologia

Personalizacja oferty nabiera nowego wyrazu, gdy klient przed zakupem może wybrać kształt, kolor czy rodzaj materiału, z którego zostanie wykonany przedmiot. Już wkrótce unikalne gadżety i upominki będzie można zamawiać za pośrednictwem nowego serwisu 3D Manufaktura.

Drukarki 3D są dostępne na rynku już od jakiegoś czasu. Są to jednak urządzenia drogie i zazwyczaj poza zasięgiem przeciętnego konsumenta. Serwis 3D Manufaktura ma umożliwić każdemu wydruk spersonalizowanego oraz unikatowego przedmiotu, opracowanego wcześniej przez projektantów firmy, a to wszystko za niewielkie pieniądze.
Serwis skierowany jest głównie do ludzi młodych zainteresowanych nowoczesnymi technologiami, jednak oferta zostanie przygotowana tak, aby każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Początkowo w bazie serwisu znajdziemy kilka / kilkanaście przedmiotów, jednak sukcesywnie liczba ta będzie się zwiększać.
Bardzo łatwa i intuicyjna obsługa strony sprawi, że każda osoba, nawet bez podstawowej wiedzy na temat technologii druku, dokona zamówienia. Klient po wyborze przedmiotu zostanie przekierowany do specjalnego kreatora, dedykowanego wybranemu obiektowi. Program sam podpowie jakie możliwości zmian użytkownik ma na danym projekcie (jaki materiał i jaki typ wydruku będzie najbardziej optymalny dla danego przedmiotu). Weźmy choćby przykład obudowy do iPhone, gdzie na jej tylej części klient może wymodelować swój dowolny napis.
To jednak nie wszystko! Po zakończeniu etapu personalizowania danego przedmiotu, użytkownik będzie mógł zapisać projekt na swoim koncie utworzonym w serwisie do dalszego wykorzystania, zakupić za niewielką opłatą plik .STL do wydruku na domowej drukarce 3D, czy też zlecić wydruk danego modelu w firmie współpracującej z 3D Manufaktura.
3D Manufaktura to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, chcących posiadać unikalne, zaprojektowane przez siebie gadżety, a przede wszystkim to dobra zabawa!
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →