3 Urodziny – AUTOMATIK NIGHT!!!

News

Najwyższa jakość muzycznej substancji – to żelazna domena Automatik Nights. Ten popularny i ceniony w całym kraju cykl w sobotę 24 lutego w SQ klub będzie świętować swoje 3 urodziny. Podczas hucznej urodzinowej imprezy usłyszymy znakomity  berliński duet założony przez DJów i producentów: Clé i Mike’a Vampa MARTINI BROS.

AUTOMATIK NIGHT 20 – 3 urodziny sobota 24.02 | SQ klub

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MARTINI BROS DJ LAB (poker flat / berlin)
HAGAL (sq klub / soundrevolt.com / w-wa)
PETTER VON COIL (das erste dance / beats friendly / pzn)
KRIS CLIFORD (habiltual people / pzn)
chill out:
BUSHA (eklektiv crew / pzn)
MARGIN (noviplayers / pzn)
wizualizacje: PAAVO (vjpaavo.com)

start:  22:00
bilety: przedsprzedaż 20 zł (sklep Mayer – ul. Szkolna 17, e24 „Stary Browar” – ul. Półwiejska 42, przedsprzedaż internetowa www.sqklub.pl) w dniu imprezy 25 zł karty klubowe: białe 20 zł, srebrne 15 zł

Automatik:::In Music We Trust. To motto i motor napędowy agencji Automatik i jej klubowego cyklu – Automatik Nights. Najwyższa jakość muzycznej substancji – to żelazna domena Automatik. Ten popularny i ceniony w całym kraju cykl 23 lutego będzie świętować swoje 3 urodziny. Hucznie! Bo jest się z czego cieszyć – największe postaci tanecznej elektroniki w jej najciekawszych odmianach goszczą dzięki Automatik w poznańskim SQ klub regularnie, co kilka tygodni.

MARTINI BROS berliński duet założony przez DJów i producentów: Clé i Mike’a Vampa, to prawdziwy fenomen na scenie Electro-House. Od początku swojej kariery wypracowali niepowtarzalny styl: taneczną muzykę elektroniczną postanowili wykonywać na żywo: z gitarami, keyboardami i mikrofonami! Wykorzystują przy tym ogromną muzyczną erudycję, jaką posiedli dzięki niezliczonej ilości studyjnych projektów i doświadczeniu DJskiemu.

W ich produkcjach zawsze słychać ogromny entuzjazm i przyjemność, jaką czerpią ze swojej pracy. Nagrywali i wydawali dla WMF, Bpitch Control, Turbo czy Superstar, jednak przede wszystkim od lat są jedną z największych gwiazd wytwórni Poker Flat, kultowej wytwórni należacej do Steve’a Bug’a. Zaczęli dość skromne w 1998 roku grając wspólne jamy w berlińskich klubach. W końcu  lat 90tych powstał pierwsze studyjne nagrania Märtini Brös.

Przełomem stał się roku 2002, kiedy po raz pierwszy zagrali dla szerokiego audytorium podczas imprezy towarzyszącej światowej premierze kultowego niemieckiego filmu „Biegnij Lola, biegnij”, wówczas mieli już za sobą takie przeboje jak „Saviours of The Universe” czy „Flash”. Rok 2002 to również premiera ich debiutanckiego album „Pläy”, który zebrał znakomite recenzje.

Sukces płyty przyniósł propozycję współpracy z czołówką sceny tanecznej. Są autorami remiksów dla m.in. Tigi, Tok Tok, Tocotronic, Louie Austena, 2Raumwohnung czy Ivana Smagghe. Sukces „Pläy” to również trasa klubowa po Europie, Australii, Kanadzie i USA (2002-2003), ale również nominacja teledysku „Dance Like It Is OK” do nagrody German Music Awards. Rok 2004 przynosi drugi album Märtini Brös, zatytułowany „Love The Machines”. Płyta wbrew tytułowi nie jest bezduszną porcją mechanicznych dźwięków, wprost przeciwnie – dominuje tu chwytliwy, taneczny electro pop, a syntezatorowym popisom towarzyszą łagodzące syntetyczny chłód wokalizy i żywe instrumentarium.

Clé i Mike Vamp mają dar pisania przystępnych, a przy tym niebanalnych utworów, co w zalewie electroclashowej, przewidywalnej do bólu masówki jest dziś na wagę złota. Śmiało podróżują od neo-house’owych minimalizmów („High (Risin’)”), po iście rockowe brudy („Eight Bars of Fame”), nie boją się śpiewać i unikają wymuszonego udziwniania. Duet Märtini Brös to prawdziwe zjawisko na europejskiej scenie klubowej, bez potrzeby ścisłego szufladkowania – ich brzmienie zawsze jest NA CZASIE.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →