3 Channels remixują Novikę

News

Muzyka polskich artystów coraz częściej zyskuje uznanie na arenie międzynarodowej. Miejmy nadzieję, że tak samo będzie z najnowszymi remixami utworu Noviki „Tricks”

Novika, wokalista i dj’ka, działa na polskiej scenie muzycznej już ponad 8 lat. W 2006 roku wydała swoją pierwszą ep’kę „Finally EP” nakładam własnej wytwórni Beats Friendly. Powstała ona przy współpracy z wieloma utalentowanymi producentami: Jacek Sienkiewicz, Agim, CLS + Wax oraz Innocent Sorcerers. „Finally EP” otrzymała wspaniałe recenzje zarówno w Polsce jak i za granicą. Utwór „Finally” znalazł się nawet na kompilacjach takich artystów jak Tom Middleton (The Trip 2) czy Towa Tei (Motivation Five). Także w 2006 roku ukazał się pierwszy solowy album Noviki zatytułowany „Tricks of life”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

17 września 2008 roku nakładem wytwórni Channels Records, należącej do najbardziej cenionego duetu producenckiego w Polsce – 3 Channels, ukażą się klubowe remixy utworu „Tricks”, który Novika nagrała wraz z Sqbass’em. Oczywiście ich autorem będą 3 Channels! Co więcej w wersji cyfrowej wydane zostaną interpretacje utworu „Tricks” w wykonaniu SLG, Slope, Rocco oraz Honesty ze swoją wokalną wersją utworu!

Czekamy z niecierpliwością!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →