Wygraj ’24 Hour Party People’ na DVD – KONKURS

Konkurs

Mamy dla Was płyty DVD z kultowym filmem "24 Hour Party People", opowiadającym o muzycznej rewolucji w Wielkiej Brytanii, której sprawcami byli m.in. Sex Pistols, Joy Division i The Happy Mondays.

24 Hour Party People” to oparty na faktach film fabularny Michaela Winterbottoma, przedstawiający brytyjską rewolucję muzyczną trwającą od lat 70-tych do początku 90-tych XX wieku.
Zabawny i pełen ironii obraz ukazuje wzrost i schyłek potęgi jednego z najsłynniejszych klubów świata – Haçiendy, a wraz z nim sceny muzycznej Manchesteru – od Sex Pistols, Joy Division po The Happy Mondays. Założyciel Haçiendy i wytwórni płytowej Factory Records – Tony Wilson – zaczynał od występów w lokalnej stacji telewizyjnej, by potem stać się jedną z najważniejszych osób w branży. Film prezentuje bardziej i mniej znane utwory, przemieszane z fantazyjnym odtworzeniem atmosfery koncertów i tripów narkotykowych, które pozwoliły Wielkiej Brytanii ponownie zająć czołowe miejsce na scenie clubbingu w latach 80-tych.
Obraz twórcy „Alei snajperów” i „Drogi do Guantanamo” dostał nominację do Złotej Palmy podczas 55. Festiwalu Filmowego w Cannes oraz był prezentowany podczas 19. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego.
Muno.pl objęło patronat medialny nad polskim wydaniem DVD „24 Hour Party People”.

KONKURS

Z okazji polskiej premiery filmu „24 Hour Party People” przygotowaliśmy konkurs, w którym rozdamy 5 płyt DVD. Aby wziąć w nim udział, polub tego newsa (przycisk 'Lubię to!” u góry) a następnie odpowiedz na pytanie:
w jakich latach działał klub Haçienda w Manchesterze?
Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected], w treści wpiszcie też swoje imię, nazwisko oraz adres pocztowy do wysyłki. Rozwiązanie konkursu nastąpi 27.11.2015 roku o 15:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.
Źródło: materiały dystrybutora
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →