24-godzinny rave rusza już na początku września

Eventpromo
We will rave you - 24-godzinny rave rusza już w ten weekend

Już niedługo czeka Was wyjątkowa, 24-godzinna impreza w ramach We will RAVE you. Sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

24-godzinna impreza We will RAVE you! rusza już w ten weekend

W dosłownym tłumaczeniu rave oznacza ekscytację, zachwyt, szał. W dzisiejszych czasach słowo to stało się też określeniem kultury nierozerwalnie związanej ze świętowaniem fenomenu, jakim jest muzyka elektroniczna i techno. Obu tych definicji doświadczycie już niedługo, podczas 24h We Will RAVE you!

To oddolna inicjatywa wymyśloną przez rejwerów, dla rejwerów. Tworzona jest w sercu undergroundowej Warszawy i ma jeden cel: wzbudzenie Waszego zachwytu. Miejsce imprezy nie od dziś kojarzone jest z kulturą RAVE, jednak w tej odsłonie, jak dotąd, jeszcze nikt z Was go nie oglądał. Dodatkowo, jak na razie dokładna lokalizacja pozostaje tajemnicą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pod osłoną nocy, w rytm ciężkiego bitu, będziecie mieli okazję oddać się całkowicie pod władanie akordów tworzonych przez wirtuozów swojego fachu. Kiedy z kolei za horyzontem wzejdzie słońce zwiastujące nadejście niedzielnego poranka, rozpoczniemy after.

WE WILL RAVE YOU! To obietnica, którą niesie za sobą ten event. Będziecie tańczyć, bawić się, śmiać, kochać, wzruszać, poruszać, energetyzować, elektryzować, pobudzać endorfiny i zmysły… A to wszystko już 5 i 6 września!

We Will RAVE you! – line up

  • GIGEE
  • Tom Palash
  • WEIKUM
  • MERVH
  • Saint Peter
  • TBA+++

We will rave you

We Will RAVE you! 5-6 wrzenia w Warszawie – bilety

Dajcie się porwać temu 24-godzinnemu szaleństwu i nie przegapcie We will RAVE you! Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

WE WILL RAVE YOU | 1 sierpnia 2020 Sobota, Warszawa

Biletomat.pl
od 49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →