Goście z Berlina w poznańskim Schronie – BILETY

984
Wydarzenie
Goście z Berlina w poznańskim Schronie – BILETY

19 stycznia kolektyw 200herz zaprasza do poznańskiego klubu Schron. Zagrają artyści, których jeszcze nie mieliśmy okazji usłyszeć w polskich klubach.

Kolektyw 200herz specjalizuje się w sprowadzaniu artystów z Berlina, których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy w polskich klubach. 19 stycznia w poznańskim Schronie jego gośćmi będą Franz Alice Stern, Karel Nine i Ohdus.
Franz Alice Stern to dj i producent włoskiego pochodzenia, na stałe mieszkający w Berlinie. Od dziecka interesował się muzyką klasyczną, szczególnie kompozycjami Chopina, Mozarta, Liszta i Bacha. Teraz ma 25 lat, a w jego wizji muzyki klubowej można doszukać się odniesień do klasyki. Pierwszą EP-kę, zatytułowaną „K8”, wydał w 2013 roku na Trapez Ltd (Traum). Poza produkcją nowych kawałków, Franz realizuje się jako dj, grając w berlińskich i europejskich klubach.

Drugim gościem będzie Karel Nine, również z Berlina. Ma na koncie EP-ki dla Hoo Digital Records, I-top Records, Lion Beat Recordings i Kaze Records. Obecnie współpracuje z najpopularniejszymi klubami w Berlinie, takimi jak Ritter Butzke, Suicide Circus, Kosmonaut, Griessmühle, Ipse, Rummels Bucht, House of Weekend, Birgit & Bier, Humboldthain Club, Ava Club i Gta Palast.

Line-up imprezy uzupełniają Ohdus, Anya, Michał Gutkowski, ADM, Mitch i Kedar.