II Konferencja Muzyczna Audioriver odbędzie się w Poznaniu

News

II edycja Konferencji Muzycznej organizowanej przez festiwal Audioriver odbędzie się 14 kwietnia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Konferencja Muzyczna Audioriver to integralna część projektu Rynek Niezależny – inicjatywy płockiego festiwalu, której celem jest wspieranie biznesu z kręgu muzyki alternatywnej: wytwórni, organizatorów imprez, artystów, mediów, uczelni itp. Pierwsza edycja Konferencji odbyła się pod patronatem Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a udział w niej wzięło blisko 300 osób zainteresowanych takimi tematami, jak sponsoring wydarzeń muzycznych, management artystów czy strategia i marketing.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

II Konferencja Muzyczna Audioriver odbędzie się w głównej Auli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Dokładny program zostanie podany wkrótce, ale już wiadomo, że dyskusje i wykłady dotyczyć będą m.in. organizacji festiwali oraz kondycji polskiej sceny klubowej.

Wisienką na torcie będzie After Party w SQ, czyli w jednym z najlepszych polskich klubów. Jego gwiazdą będzie duet Benoit & Sergio i trudno o bardziej świeży i gorący projekt w tanecznej elektronice.

Ich genialny hit „Walk & Talk” znalazł się na 12. miejscu najlepszych singli 2011 roku według Resident Advisor. EP-ka „Principles” również trafiła do tego zestawienia i to tylko o sześć oczek niżej. Z kolei na liście najlepszych live actów 2011, Benoit & Sergio zajęli aż 10 miejsce, a serwis Itunes uznał ich za największe zeszłoroczne odkrycie w muzyce tanecznej.

Więcej info: www.audioriver.pl

Źródło: materiały organizatoraPolub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →