Drugie urodziny 1500 m2 – Martin Dawson i Son Of Kick!

Wydarzenie

10 listopada jedno z najciekawszych miejsc na klubowej mapie stolicy - 1500 m2 świętować będzie swoje drugie urodziny. Pojawią się niezwykli goście - Martin Dawson i Son Of Kick.

Warszawskie Powiśle dostarczyło w minionym roku wielu emocji klubowiczom ze stolicy. Latem za sprawą takich miejsc jak Cud Nad Wisłą, Plac Zabaw czy Dolina Muminków, a w ciągu całego sezonu min. dzięki 1500 m2 do wynajęcia. W naszej ostatniej audycji BE 4 gościliśmy opiekuna muzycznego tego miejsca Michała Brzozowskiego, który wyjaśniał fenomen tego regionu Warszawy oraz opowiadał o samym 1500m2, które w najbliższy czwartek obchodzić będzie drugą rocznicę istnienia.

„Młodzi ludzie w Polsce zapragnęli wychodzić na ulice i manifestować swoją radość, bawić się i cieszyć życiem, w tym dostrzegam sukces otwartych miejsc goszczących kulturę (…) 1500 m2 to centum działań twórczych, chcemy tej przestrzeni użyczać ludziom, którzy chcą robić coś ciekawego, oprócz działalności klubowej, organizujemy wystawy, gramy teatr, gościmy młodych artystów, w ciągu tygodnia odbywają się prelekcje, ludzie spotykają sie na dyskusjach. Udało nam się stworzyć coś bez precedensu, bardzo dobrze to wygląda w chwili obecnej, bo miejsce jest i popularne i bardzo fajni artyści z całego świata chcą tu występować z czego niezmiernię się cieszę. Impreza urodzinowa mam nadzieję będzie przednia, zagrają min. Son Of Kick no i Catz N Dogz. Zapraszam!” – mówił w audycji BE 4 Michał Brzozowski

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niestety na imprezie urodzinowej nie wystąpi, z powodu choroby Maceo Plex(zobacz oświadczenie), zastąpi go za to Martin Dawson (Get Physical), równie utalentowany producent z Berlina oraz SLG, którzy zagrają wyjątkowy live. Do sceny techno/dubstep dołącza Tom Encore.

Oprócz niezwykłych gości, którzy swoimi setami uświetnią urodziny 1500m2, warto wspomnieć o nowościach Audio – klub zmienił akustykę wnętrza i soundsystem – zawiśnie tam znany min. z londyńskiego Fabric system Martin Audio.

Muno.pl objęło patronat nad urodzinami 1500m2. Zapraszamy!

Więcej:
10.11 (czwartek) 1500ma2 – 2nd B’day bash with Son of Kick, Martin Dawson, Catz N’Dogz @ 1500m2, Warszawa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →