Wiosenna ofensywa klubu 1500m2

Wydarzenie

Najbliższe miesiące zapowiadają się niezwykle ciekawie w warszawskim klubie 1500m2. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. takie gwiazdy jak: Jamie Jones, Sebo K, Tiga oraz Pan-Pot!

Najbliższy okres będzie niezwykle intensywny dla wszystkich klubowiczów, a to wszystko za sprawą bookingów z udziałem światowej sławy gwiazd w warszawskim klubie 1500m2! Zdobywca 2. miejsca w naszym plebiscycie MUNOLUDY w kategorii ’Klub Roku’ udawadnia, że w pełni zasłużył na miano jednego z najważniejszych miejsc na klubowej mapie naszego kraju!
Już 30 marca odbędzie się wyjątkowa impreza z okazji 10-cio lecia istnienia klubu Watergate oraz premiery najnowszej kompilacji berlińskiej mekki clubbingu. W 1500m2 swoje sety zaprezentują Sebo K, jedna z najjaśnieszych gwiazd wytwórni Mobilee oraz Marco Resmann – założyciel labelu Upon.You i rezydent wspomnianego Watergate.
Kolejny przystanek już 13 kwietnia! Tu na imprezie wystąpi najpopualrniejszy dj ubiegłego roku według Residen Advisor, zdobywca 3. miejsca w plebiscycie MUNOLUDY w kategorii ’Artysta Roku Zagranica’ oraz współwłaściciel labelu Hot Creations. Mowa tu oczywiście o Jamie Jonesie! Dzień później (14 marca) murami klubu 1500m2 zatrzęsą dźwięki serwowane przez współtwórcę pierwszych produkcji kojarzonych z dubstepem – Bengę!
http://www.muno.pl/static/obrazy/logokluby/t_2201500m2-nu-logo-200.jpg
Ikona electroclashu, autor niezliczonej ilości klubowych przebojów, niezwykle zapracowany DJ i wzięty producent – Tiga, zagra w Warszawie 20 kwietnia. Tydzień później, 27 kwietnia usłyszymy artystów związanych z wytwórnią Crosstown Rebels, osobami odpowiedzialnymi za dotychczasowy hit roku 'You and I’ – Fur Coat! Kwietniowe szaleństwo w 1500m2 zamyka duet Makoto & Deeizm.
To jednak nie wszystko! 11 maja na kolejnej odsłonie Face The Music usłyszymy gwiazdę dubstepu, założyciela wytwórni Dub Police – Caspa! Dzień później zaś jedną z najbardziej innowatorskich grup zorientowanych na hip hop – The Herbaliser. Nie mniej ciekawie zapowiada się weekend 18 i 19 maja! W piątek swoje sety zaprezentują Karenn aka Blawan oraz Pariah, zaś w sobotę zwariowany duet Pan-Pot oraz Sebastian Radlmeier.Wisienką na torcie będzie występ Pascala Arbeza, znanego lepiej jako Vitalic, 22 czerwca.

PROGRAM 1500m2:

13.04 – Jamie Jones
20.04 – Tiga
27.04 – Fur Coat
28.04 – Makoto & Deeizm
12.05 – The Herbaliser
18.05 – Karenn aka Blawan & Pariah
19.05 – Pan-Pot & Sebastian Radlmeier
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →