15 lat temu Justice nagrali swój największy hit. Teraz poznaliśmy jego wersję demo

Fot. Materiały prasowe
News
Justice - następcy Daft Punk

Justice udostępnili niepublikowane do tej pory demo utworu D.A.N.C.E.

Tańcz, tańcz

Był 2007 rok, kiedy cały imprezowy świat skandował słowa Do the D.A.N.C.E., Do the D.A.N.C.E.. Pochodziły one z kawałka D.A.N.C.E., wyprodukowanego przez francuski duetu Justice, który wraz ze swoją debiutancką płytą zatytułowaną przebojem wdarł się na klubowe parkiety.

Teraz Justice opublikowali niedostępne wcześniej demo swojego przełomowego singla, aby uczcić 15-lecie wydania debiutu. Utwór znalazł się na trackliście EP-ki D.A.N.C.E. (Extended), która ukazała się 10 czerwca i zawiera remiksy przygotowane m.in. przez Alana Braxe i Stuarta Price’a.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wydawnictwo ukazało się nakładem Ed Banger Records i Because Music. Duet zapowiedział także, że wznowi specjalną, jubileuszową, podwójną edycję winylową w wersji Gold Nugget, z notkami ich wieloletniego przyjaciela, Erola Alkana.

Było oczywiste, że miłość Gasparda i Xaviera do disco i funku, popu, klasyki, glitchu i rock & rolla pozwoliła im połączyć [muzykę] z dźwiękową wrażliwością, która dała nam coś, co zmieniło muzyczny krajobraz na Ziemi. † pozostanie albumem definiującym to szczególne brzmienie, jak również ten szczególny moment w czasie

napisał Alkan w jeden z notek.

Justice – następcy Daft Punk

Niepublikowanej wcześniej demo D.A.N.C.E. możecie posłuchać poniżej:

Justice – D.A.N.C.E (demo version)

Justice to zespół ważny dla całej generacji fanów i jeśli The Chemical Brothers przynieśli elektronice rock, to Justice zrobili to samo z heavy metalem. Duet, który często określany był jako następcy Daft Punk, tworzą dwaj francuscy DJ-e: Gaspard Augé i Xavier de Rosnay, którzy do tej pory wydali wspólnie cztery albumy. Ostatni z nich Woman Wolrd Wide ukazał się w 2018 roku.

Justice: D.A.N.C.E. (Extended) – lista utworów

  1. D.A.N.C.E.
  2. D.A.N.C.E. (Demo)
  3. D.A.N.C.E. (Radio Edit)
  4. D.A.N.C.E. (Extended)
  5. B.E.A.T.
  6. D.A.N.C.E. (Stuart Price Remix)
  7. D.A.N.C.E. (Jackson Remix)
  8. D.A.N.C.E. (Live Version)
  9. D.A.N.C.E. (MSTRKRFT Remix)
  10. D.A.N.C.E. (Alan Braxe & Fred Falke Remix)
Okładka płyty D.A.N.C.E. (Extended)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →