15 lat Muno.pl – wygraj nasze urodzinowe gadżety

2 613
Konkurs
konkurs na 15-lecie muno.pl

To był dla nas ważny rok, m.in. ze względu na 15. rocznicę powstania redakcji. Łącząc siły z przyjaciółmi z branży i nie tylko, udało nam się zorganizować urodzinową trasę. W jej ramach odbyło się pięć niezapomnianych imprez, na których wystąpili m.in. laureaci i zdobywcy czołowych miejsc w plebiscycie Munoludy 2018 oraz uznani artyści rodzimej sceny elektronicznej.

15 lat portalu Muno.pl

Cieszymy się, że byliście z nami w tym roku i podczas wspomnianych wydarzeń. Jeszcze bardziej cieszymy się, że dzięki Waszemu wsparciu, uwadze, a czasem i krytyce, możemy od 15 lat rozwijać największy w kraju portal poświęcony muzyce elektronicznej i kulturze klubowej.

Jesteście najlepszym motorem napędowym i najważniejszą siłą pchającą nas do zmian i progresu. Za to wszystko i jeszcze więcej – szczerze dziękujemy. Obiecujemy, że nie wyobrażamy sobie nie świętować z Wami 20., 25., a nawet 30. urodzin Muno.pl.

Wspomniany jubileusz był doskonałym momentem, by spojrzeć wstecz. By powspominać wszystkie te niesamowite chwile, które głęboko zapadły nam w pamięć. Chwile, które nierzadko ukształtowały nasze gusta czy kierunek rozwoju, jako osób poświęcających swoje życie muzyce.

15 lat Muno.pl / Tama / Fot. Artur Nowicki

15 lat Muno.pl / Tama / Fot. Artur Nowicki

Chcemy, abyście także rzucili okiem w przeszłość. Abyście cofnęli się do punktów zwrotnych w poznawaniu przez Was świata muzyki. Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie! Podzielcie się z nami ważnym dla siebie momentem związanym z muzyką elektroniczną lub kulturą klubową.

Konkurs – wygraj urodzinowe gadżety Muno.pl

Opiszcie nam najbardziej niezapomniany koncert, festiwal lub set didżejski. Przypomnijcie o pojawieniu się artysty, albumu lub utworu, który skradł Wasze serce i zmienił wszystko. Napiszcie nam o tym w komentarzu pod tym artykułem.

Dwie najlepsze opowieści nagrodzimy specjalnymi, urodzinowymi zestawami: koszulką i czapką z logo 15-lecia Muno.pl. Obiecujemy, że dorzucimy do nich kilka muzycznych niespodzianek.

Nie ograniczamy Was co do wiodącego wątku Waszej opowieści. Może to być opowieść o koncercie, festiwalu, secie didżejskim lub szczególnym dla Was albumie, artyście czy utworze. Nie ograniczamy Was również, jeśli chodzi o długość tekstu.

15 lat muno.pl - konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 grudnia. Zwycięzców wyłonimy na podstawie redakcyjnego głosowania. Wyniki podamy 6 grudnia. Następnie roześlemy nagrody do laureatów tak, by zdobyta nagroda wzbogaciła zbiór świątecznych upominków, których każdemu z Was życzymy jak najwięcej.

Czekamy na Wasze opowieści! I jeszcze raz dziękujemy za moc życzeń, niesamowite urodzinowe imprezy i trwanie przy nas od 15 lat!

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Gadżety urodzinowe Muno.pl – rozwiązanie konkursu

Czas ogłosić zwycięzców. Zestawy urodzinowych gadżetów Muno.pl otrzymują:

Monika Łopatowska – Piras
Karolina Ciernicka

Zwycięzców prosimy o przesłanie swoich danych teleadresowych w wiadomości prywatnej na Facebook’u Muno.pl. Gratulujemy!