14. edycja imprezy Deep Oriental już w tę sobotę w poznańskim Schronie

Eventpromo
deep oriental schron

Już w najbliższą sobotę, 26 października w poznańskim klubie Schron odbędzie się czternasta już odsłona imprezy Deep Oriental. Sprawdźcie, kto zagra podczas tego wydarzenia.

Deep Oriental to kolejna inicjatywa BE Kolektiv, która ma na celu promowanie wolniejszych odmian muzyki house i techno oraz skupiająca się na etnicznych motywach. Poprzednie edycje imprezy odbywały się nie tylko w Poznaniu, ale też we Wrocławiu czy Szczecinie. Deep Oriental łączy w sobie ciekawe motywy muzyczne z dekoracjami oraz efektami laserowymi.

Deep Oriental XIV

26 października odbędzie się kolejna, czternasta już odsłona imprezy. Podczas tej edycji scenografię stworzy Pszczoła UV, za lasery natomiast odpowiadać będzie Lumen Art. Jeśli chodzi o artystów, którzy zagrają, to pojawią się żywe instrumenty – koncert zagra zespół Musco a swój live act zaprezentuje Ikarvs.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponadto wystąpi także jeden z najlepiej rozwijających się talentów gatunku downtempo/oriental/slow mo czyli Kapoor. Cały line-up prezentuje się następująco:

– Kampoor
– Aire
– Ikarvs live
– date with kate
– Musco live
Tuxedo 
– zaVVatjacy

To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów imprez opartych na dekoracjach.

deep oriental schron

deep oriental schron

Deep Oriental XIV w Schronie  – bilety

Wejściówki na imprezę są dostępne w sprzedaży. Możecie je kupić na stronie Biletomat.pl. 

deep oriental XIV

Następnego dnia, w niedzielę 27 października odbędzie się after w wykonaniu MuscoYoga. W godzinach od 18:00 do 23:00 czekają Was seanse spirytualistyczne w postaci: koncertu relaksacyjnego, sesji yogi oraz tybetańskich gongów. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →