13 miesięcy. Tyle przyszło nam czekać na nowego Flume’a

News
Flume powraca z remiksem "On A Mountain" Danny'ego L Harle

Po ponad rocznej przerwie niezwykłe brzmienia Flume'a powracają! Australijski producent wziął pod warsztat singiel On A Mountain Danny'ego L Harle.

Flume – raz do roku, ale z przytupem

Są tacy producenci, dla których deadline’y nie istnieją, a wielomiesięczne przerwy od nowych wydawnictw to już norma. Do tego (nie)zaszczytnego grona jako jednego z pierwszych należy dopisać Flume, a w zasadzie należałoby to zrobić już jakiś czas temu.

Gdy w 2016 ukazał się jeden z najbardziej dopracowanych w historii basowej elektroniki albumów, Skin, który zagarnął nagrodę Grammy w kategorii Elektroniczny Album Roku, nastał czas maksymalnej samowolki Flume’a.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Flume, ILLENIUM i MUST DIE! zapowiedzieli nowe albumy!

Cisza, Skin Companion EP II. Dwuletnia cisza, singiel Friends z Reo Cragun, a następnie kilka premier wyciągniętych dosłownie z rękawa – Let You Know, Quits, Rushing Back oraz ich remixy, a następnie… cisza.

The Difference i kolejna nominacja do nagrody Grammy

Pandemiczne dwanaście miesięcy Flume spędził w studio na swojej ojczystej ziemi, z którego bardzo prawdopodobne, że wychodził wyłącznie na spacery z psem i do toalety. Kto obserwuje jego Instagrama ten wie.

Nowy mixtape, EP’ka lub album? Nic z tych rzeczy. Rok, którego nazwy lepiej nie wypowiadać, przyniósł nam tylko jeden singiel Flume’aThe Difference z Toro y Moi. Singiel został nominowany do nagrody Grammy. Statuetki jednak nie wygrał i musiał ustąpić zaszczytnego wyróżnienia 10% Kaytranady i Kali Uchis.

FlumeThe Difference ft. Toro y Moi

Flume i Danny L Harle połączyli siły

Połączenie, do którego kiedyś musiało w końcu dojść stało się faktem. Danny L Harle, podopieczny Mad Decent, dostarczył w tym roku album Harlecore, który spokojnie można określić jako ekstremalny elektroniczny rollercoaster. 37-minutowy materiał rozpoczyna się od najntisowych rave’owych i trance’owych klimatów, które ewoluują w hardstyle, ambient i electro, a wszystko opatulone jest ACID’owym posmakiem. Tego po prostu trzeba posłuchać, żeby (nie)zrozumieć.

Posłuchaj Danny L HarleHarlecore

W gusta Flume’a najbardziej trafiła albumowa pozycja numer pięć, czyli On A Mountain. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatni zremiksowany kawałek przez Australijczyka to Blue Eiffel 95, Danny L Harle musiał swoją muzyką naprawdę zawrócić w głowie Flume’a.

Premiera On A Mountain w wersji Flume miała premierę dzisiaj w nocy i nie ma tutaj żadnych zaskoczeń. Flume to nadal elektroniczny majstersztyk, którego stylu wciąż nie potrafię stosownie nazwać i nikt nie będzie tego najprawdopodobniej w stanie zrobić. Niby jest to future bass, ale jednak w lepszym i znacznie kreatywniejszym wydaniu niż 99% kawałków określanych tym podgatunkiem.

Danny L HarleOn A Mountain (Flume Remix)

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →