11. urodziny Muno.pl w Krakowie!

Wydarzenie

Czas by z urodzinowym tournee Muno.pl odwiedzić południe Polski! Już w najbliższą sobotę pojawimy się ponownie w Krakowie podczas Rooftop Party na dachu Hotelu Poleski! Zobacz kto zagra!

Kolejnym przystankiem na urodzinowej mapie będzie krakowskie Roof Party! Podczas ubiegłorocznej imprezy, która obfitowała w niesamowite pogodowe zwroty akcji, liczymy na conjamniej podobną energię i szaleństwo na parkiecie.
Impreza rozpoczyna się już o godzinie 14 i trwać będzie do 22:00. Pogoda zapowiada się fenomenalnie więc będzie to odpowiednia forma spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu z perspektywą na krakowską satrówkę. No i oczywiście w doborowym towarzystwie!:)
foto: Roniu
Z ramienia Muno.pl o muzykę zadba założyciel portalu Conradq a wspierać go będą: reprezentant wytwórni Bedrock czy Crosstown Rebels, finalista Burn Residency 2015 – BOg oraz Sincz, Milczanowski i Filip Filet ze Stay High Agency.
Bilety w cenie 25 PLN są do nabycia na stronie bileterii Biletomat.pl. W dniu wydarzenia bilety będą dostępne na wejściu w cenie 35 PLN. Ilość wejściówek ograniczona!
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →