Urodzinowy weekend SQ – Xxanaxx i Catz 'n Dogz – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Najważniejsi przedstawiciele polskiej elektroniki wystąpią w najbliższy weekend w poznańskim SQ na imprezach towarzyszących obchodom 10 urodzin klubu!

W najbliższy piątek, 20 listopada w poznańskim klubie SQ wystąpi zespół Xxanaxx, który promować będzie swój debiutancki album „Triangles”. Gościnnie duet wesprze Iwona Skwarek z zespołu Rebeka, a supportować ich będzie wrocławska wokalistka i producentka MIN t. Po koncertach publiczność porwie poznański producent Klaves.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gwiazdami sobotniego wieczoru będą Catz 'n Dogz, którzy pojawią się w Poznaniu w ramach trasy promującej najnowszą płytę „Basic Colour Theory”. Wojtek i Grzesiek to już niemal celebryci na międzynarodowej scenie – pojawiali na okładkach prestiżowych klubowych magazynów, grali na Enter. i Cocoon na Ibizie, Movement Festival w Detroit czy BPM Festival w Meksyku. Na koncie, oprócz trzech albumów, kilku kompilacji i kilkudziesięciu singli, mają także oficjalne remiksy dla takich gwiazd jak Basement Jaxx, Roisin Murphy, Kings Of Leon czy Friendly Fires.

Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →