10 urodziny Muno.pl w Warszawie WIELKI FINAŁ

News

Wielkie świętowanie 10 urodzin Muno.pl powoli dobiega końca! Dziś w warszawskim Temacie Rzeka odbędzie się wielki finał z udziałem lokalnych gwiazd sceny klubowej!

19 lipca w sobotę odwiedzimy ostatni przystanek na naszej urodzinowej trasie. W mieście stołecznym Warszawa zagramy w nadwiślańskim klubie Temat Rzeka. Pogoda zapowiada się doskonała, przygotowaliśmy więc dla Was zarówno część dzienną jak i nocną. Podobnie jak to miało miejsce na innych przystankach naszego tournee i tu nie zabraknie gwiazd lokalnej sceny klubowej.

Zagrają:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SIMON MATTSON, GLASSE, EASY, MIC OSTAP, MO, BSHOSA, SEB SKALSKI, TOBIAS MANOU, TRUANT, DECOY, SOVINSKY, TIKA MILANO, PERES, MARCIN KRUPA, SINCZ, LUKE HIERO a z ramienia Muno.pl – BRA-H, CREAMER, WILL ART, JUNIORE, CONRADQ

10 urodziny Muno.pl będą jednocześnie częścią cyklu Plażowe Igraszki, które swój rodowód wywodzą z kultowego klubu Piekarnia. Spodziewać się więc możecie plażowych dekoracji, specjalne na tą okazję stworzonych wizualizacji, fajerwerków i niezwykłej oprawy oraz tony dobrego humoru oraz szaleństwa do białego rana.

ZAPRASZAMY!

Więcej:

19.07 (sb) 10 Urodziny Muno.pl meets Plażowe Igraszki @ Temat Rzeka (Wwa)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →