10 lecie festiwalu EXIT

News

W lipcu szykuje się ogromna muzyczna feta związana z 10 leciem jednego z najlepszych i największych europejskich festiwali - EXIT

Aż na 25 scenach odbywać się będzie tegoroczny EXIT Festival i zdecydowanie będzie to jedno z największych wydarzeń lata 2009.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

EXIT odbywa się w Serbii w XVIII wiecznej fortecy co nadaje temu festiwalowi wyjątkowej atmosfery. Ponad 600 wykonawców będzie wsytępować na 25 scenach połączonych ze sobą korytarzami, ulicami i tunelami w mistycznym wnętrzu zamku. Main stage mogący pomieścić ok 20 000 bawiących się ludzi należy do jednych z najbardziej unikalnych miejsc festiwalowych w Europie a może i na świecie.

 

 

 

Exit Festival znany ze swej stylistycznej i gatunkowej różnorodności (od rocku przez rap, classical, chill, dance, drum & bass, electronic czy experimental) i odważnych line upów znany jest fanom muzyki na całym świecie oraz mocno chwalony przez występujących na nim artystów.

W ubiegłych latach grały na nim takie gwiazdy jak min.: Basement Jaxx, Beastie Boys, Billy Idol, Carl Cox, Cypress Hill, Danny Tenaglia, Darren Emerson, Finlay Quaye, Franz Ferdinand, Fatboy Slim, Goldfrapp, Goldie, Iggy and the Stooges, Kosheen, LTJ Bukem, Morrissey, Massive Attack, Moloko, Neneh Cherry, Peaches, Pet Shop Boys,The Prodigy, Robert Plant, Roni Size, Snoop Dogg, Scissor Sisters, Tricky, Underworld, White Stripes, Wu Tang Clan i wielu wielu innych…

 

 

Rozpoczęty 10 lat temu jako inicjatywa studencka przeciwko reżmiowi Milosevica, EXIT Festival udowadniał, że muzyka jest uniwersalnym językiem łączącym i jednoczącym ludzi by czynić świat lepszym. Jest to z pewnością wyjątkowe doświadczenie łączące od 10 lat ludzi z całego świata.

Poniżej znajdziecie zdjecia z ubiegłorocznej edycji EXIT
http://media.getpermission.co.uk/exit08/

 

EXIT FESTIVAL 10th ANNIVERSARY
PETROVARADIN FORTRESS
NOVI SAD, SERBIA
9th – 12th JULY 2008
www.exitfest.org

 

BILETY:
4 dniowy karnet kosztuje ok. £72
Camping jest dostępny od 6 do 15 Lipca – cena ok.£14

Więcej:
http://etickets.to/exit/
www.exitfest.org
www.lastminute.com

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →