Prezenty od Get Physical na 10-lecie!

Zapowiedzi

Z okazji dziesięciolecia działalności na rynku, jedna z najbardziej rozpoznawalnych wytwórni z muzyką elektroniczną na świecie - Get Physical prezentuje wyjątkową kompilację i prezenty dla fanów!

Aż trudno w to uwierzyć, gdyż (przynajmniej nam się tak wydaje:) całkiem niedawno pisaliśmy o 5 rocznicy powstania Get Physical, które rosło w siłę i stawało się jednym z najważniejszych labeli u naszych zachodnich sąsiadów. Tomas Koch, postać o wyrobionej renomie na niemieckiej scenie, jako właściciel klubu Monza i czasopisma Groove, w 2002 roku zawiązał koalicję z rosnącym wtedy w siłę duetem M.A.N.D.Y. pod szyldem Get Physical.

Po 10 latach Get Physical jest silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wytwórnia chcąc docenić tych, dzięki którym ten sukces stał się możliwy, czyli fanów – postanowiła wydać wyjątkową kompilację „10 Years Get Physical Music” zawierającą przegląd najlepszych utworów minionej dekady.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ T. i M.A.N.D.Y.

Co więcej, tę kompilację możecie zdobyć za darmo na nośniku CD z podpisem jej twórców czyli DJ’a T. i M.A.N.D.Y. w bardzo prosty sposób. Wystarczy zapisać się do klubu Get Physical. Pierwsze tysiąc osób ma szansę na płyty, a dodatkowe korzyści z członkostwa to min. dostęp do ekskluzywnych treści i produktów z Get Physical, a nawet wpis na listę gości na imprezę pod szyldem wytwórni.

Wytwórni Get Physical życzymy dalszych sukcesów,  a Was zachęcamy do zapisania się do Get Physical Members Club.

M.A.N.D.Y. & DJ T. present „10 Years Get Physical Music”

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →