1. urodziny kolektywu Warsaw Calling!

Wydarzenie

Młody warszawski kolektyw 'Warsaw Calling' już od roku stara się pokazywać alternatywę dla muzycznego konformizmu w Warszawie. Czas na urodziny!

Przez 12 miesięcy działalności, 'Warsaw Calling’ gościł w Warszawie najlepszych artystów polskiej sceny muzyki klubowej oraz Rui Da Silvę, DJ-a z absolutnej, światowej czołówki. Jako kolektyw grali z takimi sławami jak Jody Wisternoff czy Ozgur Can.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bobby & Kosma – założyciele Warsaw Calling

 

W sobotę 4 grudnia specjalnym gościem urodzin cyklu będzie &ME – artysta pochodzący z Berlina, który zyskał uznanie na światowej scenie za sprawą takich produkcji jak „Youth”, „One Day” oraz remixów dla Paulo Mojo, DJ-a T. czy Sasse

&ME idealnie wpisuje się w postindustrialny klimat 1500m2 – loftu, który świetnie pasuje do koncepcji Warsaw Calling. Jako support na dwóch scenach zagra śmietanka polskiej sceny muzyki klubowej z Bshosą, Simonem S., GplusR, Pyshem oraz Sovinskym na czele. Ponadto na drugiej sali zaprezentują się też QBS, Bulbuloid oraz Easy Audio – ambitni przedstawiciele undergroundowej, warszawskiej sceny.

 

Więcej:

04.12 (sobota) 1. urodziny Warsaw Calling feat. &Me @ 1500m2, Warszawa

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →