Lee Van Dowski i Alan Fitzpatrick na urodzinach PDF

Wydarzenie

Poznaliśmy nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w listopadzie we Wrocławiu na pierwszych urodzinach projektu PDF.

PDF (People Do Fun) to nowy projekt na muzycznej mapie Polski. Kolektyw skupia swoje zainteresowania wokół muzyki, sztuki, mody oraz designu. Na wydarzeniach organizowanych przez PDF zapraszani są artyści, którzy prezentują prace zaskakujące, nowe, świeże i pozostające na długo w pamięci.
Oczywiście głównym elementem spajającym wszystko w całość jest muzyka. Dotychczas na imprezach organizowanych przez PDF grali m.in.: Marco Resmann, Oliver Deutschmann, Chris Logan oraz czołówka polskich artystów.
Lee Van Dowski
Teraz przyszedł czas na huczne świętowanie pierwszy urodzin projektu. 24 listopada w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu na trzech scenach zagra czterech znakomitych zagranicznych artystów house i techno. Na imprezie usłyszymy set reprezentanta wytwórni Cadenza, niezwykle utalentowanego DJ i producenta – Lee Van Dowskiego. Sceną techno zawładnie jedna z głównych postaci labelu Drumcode – Alan Fitzpatrick oraz Recognition aka Jacka Sienkiewicza.
Organizatorzy zapowiadają, że to jeszcze nie koniec muzycznych niespodzianek. Wkrótce mamy poznać kolejną gwiazdę 1. Urodzin PDF. Impreza zapowiada się wyjątkowo ciekawie!
Muno.pl objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.
Miejsce: Zaklęte Rewiry – Wrocław


LEE VAN DOWSKI DJMAG RADIOSHOW JULY 2012 by Lee Van Dowski

Alan Fitzpatrick Promo Mixes Archive by Alan Fitzpatrick

mixes by Recognition

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →