1. Urodziny PDF już w sobotę – KONKURS!

Wydarzenie

Już w najbliższą sobotę w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu odbędzie sie huczna impreza z okazji 1. Urodzin PDF. Zagrają m.in.: Davide Squillace, Lee Van Dowski, Alan Fitzpatrick oraz Jacek Sienkiewicz! Mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie!

Świętowanie 1. Urodzin PDF (People Do Fun) rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 19:00 w specjalnie przygotowanej na tę okazję Strefie Artystycznej, która będzie miejscem do spotkania różnych dziedzin sztuki. To właśnie tu młodzi projektanci prezentować będą swoje oryginalne kolekcje, nie zabraknie także pokazów mody.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli chodzi o część muzyczną to spodzieać się należy potężnej dawki najlepszych dźwięków serwowanych przez światowe gwiazdy muzyki elektronicznej. Na scenie Rewiry Art-Deco usłyszymy sety w wykonaniu rezydenta Circoloco – Davide’a Squillace oraz reprezentanta wytwórni Cadenza – Lee Van Dowskiego! Wspierać ich będą rezydenci PDF – Mr Jonas oraz Juerga.

Na scenie Rewiry berlińskie spotka się dwóch reprezentantów gatunku techno – Alan Fitzpatrick z wytwórni Drumcode oraz ikona polskiej muzyki elektronicznej Recognition aka Jacek Sienkiewicz! Jako support usłyszymy Julię i Wojtmana z PDF.

Oprócz dwóch głównych scen klubowych, na 1400 m2 powierzchni pojawi się także trzecia scena, na której zaprezentują się lokalni DJ’e. Będzie także przestrzeń chilloutowa i miejsce do odpoczynku od klubowego szaleństwa.

24.11 – PDF I ANNIVERSARY: DAVIDE SQUILLACE, LEE VAN DOWSKI, ALAN FITZPATRICK, JACEK SIENKIEWICZ

Miejsce: Zaklęte Rewiry – Wrocław


KONKURS!

Już teraz w konkursie Muno.pl mamy dla Was 3 pojedyncze wejściówki na 1. Urodziny PDF!

Pytanie konkursowe brzmi: Podaj nazwę labelu Davide’a Squillace, która podobnie jak PDF łaczy różne rodzaje sztuki z muzyką elektroniczną?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać najpóźniej do piątku 23 listopada 2012 roku do godziny 15:00 na adres [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →