Ketiov wystąpi w najważniejszym klubie techno na świecie

Jesús Efe Punto
News
Ketiov

Zbliżający się weekend to czas najstarszego chrześcijańskiego święta, któremu z pewnością przysłużą nocne, proaktywne harce w słynnych berlińskich klubach. Zdecydowanie najlepszym składem w stolicy Niemiec, a prawdopodobnie również na całym świecie, może pochwalić się Berghain / Panorama Bar. Skład jest tak mocny, że aż ciężko się w tym line-upie połapać. Wisienka na torcie? Występ Ketiova, połówki Catz N' Dogz w Panorama Bar! Sprawdź szczegóły.

Ketiov – queerowa jakość imprezowa

Ketiov, czyli Wojciech Tarańczuk to postać doskonale nam znana, tworząca jeden z najpopularniejszych house’owych duetów na świecie – Catz N’ Dogz. Muzyką pasjonował się od zawsze, ale dopiero śpiew w chórze uaktywnił w Wojtku głębsze uczucia do muzyki. Wychowany w Szczecinie miał to szczęście, że kulturę klubową mógł eksplorować dwie godziny od swojego domu w jej światowej stolicy – Berlinie. Wspólne wycieczki ze znajomymi, aby móc posłuchać najlepszych na świecie – tak narodziła się w nim pasja do elektronicznej muzyki tanecznej.

CAЯBS
CAЯBS / fot. Julian Medina

Choć znany jest głównie z muzyki house i tech house, sam przyznaje, że produkuje wszystko to, co w danej chwili go interesuje. Jako Ketiov zahacza o wiele gałęzi elektroniki. W jego produkcjach i setach usłyszeć można zarówno house, funk, deep, disco, jak i ambient. Niedawno wyprodukował utwory dla Kiddy Smile i Honey Dijon, które są kwintesencją inspiracji Wojtka. Najważniejszy projekt, na którym obecnie się skupia to imprezy o nazwie CAЯBS. Czym się wyróżniają? To queerowe spotkania z otwartymi ludźmi, pragnącymi w swobodnej atmosferze doświadczyć różnorodnej muzyki. CAЯBS powstał po to, aby wszyscy, niezależnie od płci, rasy, tożsamości seksualnej czy typu ciała, mogli spędzić fantastyczny czas w otoczeniu jakościowego boogie, funk, disco i house.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

CAЯBS
CAЯBS / fot. Julian Medina

Ketiov – śniadanie wielkanocne w Panorama Bar

CAЯBS narodził się z rozpoznanej potrzeby stworzenia we współczesnym życiu nocnym przestrzeni, w której ludzie mogliby słuchać eklektycznej muzyki. Od początku istnienia CAЯBS jego celem było promowanie i wspieranie wyjątkowych oraz utalentowanych DJ-ów. W trakcie imprez organizowanych przez Wojtka i jego męża Davida usłyszeć można takich artystów jak: Midland, Severino, Kiddy Smile, Massimiliano Pagliara, Jackie House, Louise Chen oraz niektórych lokalnych mieszkańców. Zatem jeżeli ktoś będzie w Madrycie i nabierze ochoty na queerowe szaleństwo w otoczeniu doskonałej muzyki, tancerzy i niepodrabialnego klimaty, za którym stoi nasz człowiek, bramy otwarte!

Ketiov
Ketiov / fot. David Rigote

Plany Ketiova na śniadanie wielkanocne? Występ w legendarnym Panorama Bar! Wojtek to kolejny Polak, który stanie za deckami house’owej świątyni. Choć już raz występował tam jako Catz N’ Dogz, niedzielny poranek będzie jego debiutem w wydaniu solowym. Bliskość Berlina i alternatywa spalenia kalorii na tamtejszym parkiecie zdecydowanie za nami przemawia.

Zanim wyprowadziłem się do Madrytu, mieszkałem w Berlinie dziesięć lat. Bardzo często chodziłem ze znajomymi do Berghain/Panorama Bar po śniadaniu. Godzina, o której będę grał w niedzielę była zawsze moją ulubioną. Przez te wszystkie lata klub się zmienił i urósł do rangi kultowego. I ja nauczyłem się bardzo wiele o kulturze queer i myślę, że również dojrzałem jako DJ. Będzie to dla mnie swoista podróż sentymentalna. Tym bardziej, że będę tam ze swoim mężem oraz znajomymi z całej Europy, którzy specjalnie przyjeżdżają na mój występ.

Ketiov – NGE Podcast @ CAЯBS live Madrid

Kogo usłyszymy podczas całego weekendu? Na górze, w Panorama Bar, Wojtek zagra w akompaniamencie takich artystów jak: Ame, Carl Craig, I-F, Jennifer Cardini, Kenny Dope, Lakuti, Massimiliano Pagliara, OK Williams, Paramida, Perel, Roi Perez, Soundstream, Tama Sumo. Fanów technicznej przejażdżki klasycznie zapraszamy na dół, do Berghain, a tam: Boris, DJ Stingray 313, Dr. Rubinstein, Fiedel, Freddy K, Helena Hauff, JASSS, Marcel Dettmann, Naty Seres, Norman Nodge, rRoxymore, Steffi, Volvox. Nie mamy więcej pytań.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →