Znośna Lekkość Bytu

Znośna Lekkość Bytu

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Lubelska 30/32
Email:
Telefon:
504624519
Adres www:
http://lekkoscbytu.pl/

Opis klubu Znośna Lekkość Bytu

Artystyczna Kamienica na praskim Kamionku otrzymała solidny zastrzyk pozytywnej energii.
W pomieszczeniach dawnej stolarni przy ul. Lubelskiej 30/32 stworzyliśmy przestrzeń otwartą dla ciekawych muzyków, ambitnych kolektywów DJ’skich, performerów, inspirujących artystów, ludzi niebanalnych i tych wszystkich w których towarzystwie nie będziecie się nudzić.
W postindustrialnej scenerii budynku starej szwalni, czekają na Was cztery sale, których klimat zmienia się w zależności od tego co w danym momencie się u nas dzieje: taneczna impreza, koncert, wernisaż, teatr, slajdowisko czy też projekcje filmów.
Muzycznie stawiamy przede wszystkim na różnorodność – na scenie usłyszycie dużo dobrej klasyki rocka, reggae, muzyki elektronicznej; nieobce są nam także klimaty bluesowe, około jazzowe, muzyka etniczna i wiele innych gatunków.
Chcemy aby Znośna Lekkość Bytu kojarzyła się przede wszystkim z niczym nie ograniczonymi działaniami artystycznymi, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają przestrzeni do realizacji swoich twórczych inwencji.
Tyle dla ducha…
Aby nadać naszemu bytowaniu nutę znośnej lekkości, nie zapominamy uciechach ciała.
W barze do wyboru kilkadziesiąt drinków i szotów, od „klasyków gatunku” poczynając, kończąc na wymyślnych patentach niczym nie skrępowanej wyobraźni naszych barmanów. Entuzjaści piwa poczują się jak w raju- mamy dla was piwa jasne, ciemne, pszeniczne, wędzone, owocowe, miodowe, mocne i supermodne, w większości z nich z małych i średnich browarów gdzie jak wiadomo piwo robi się z prawdziwego słodu i chmielu.
Dla tych którzy hołdują niezdrowym, aczkolwiek przyjemnym nawykom, specjalnie przygotowaliśmy wydzieloną palarnie, czyli „salkę z oknem i fortepianem”
Nasze sale doskonale nadają się do zorganizowania imprez firmowych, prywatnych, szkoleń, itp.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →