Zanzibar

Zanzibar

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Chorzów
Adres:
ul. 3 Maja 1
Email:
Telefon:
884905168
Adres www:
http://www.zanzibar.art.pl/

Opis klubu Zanzibar

Klub Muzyczny Zanzibar działa już od ponad 10 lat. Przez ten czas działo się wiele, a Klub ewoluował razem z Wami. Zanzibar to uznane miejsce na mapie Śląska – coś pośredniego pomiędzy dużymi komercyjnymi klubami a małym przytulnym pubem.

Po generalnym remoncie oddajemy do Waszej dyspozycji przyjazne, nietuzinkowe miejsce z wyjątkową kuchnią!
Zanzibar to przede wszystkim alternatywa dla ludzi, którzy lubią bawić się przy dobrej muzyce, z akcentem na „dobra”, niekoniecznie „komercyjna”. Zanzibar to wreszcie społeczność, która od lat spotyka się tutaj i wspólnie świętuje najważniejsze i najciekawsze momenty w swoim życiu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zanzibar to miejsce nietuzinkowe, słynące z najciekawszych wydarzeń muzycznych na Śląskiej scenie klubowej. Gościliśmy na przestrzeni kilku lat wielu wybitnych artystów:
Adam F., Kosheen, Olav Basoski, Aphrodite, pierwszy koncert Daab po reaktywacji, We Funk Radio (DJ Static & Professor Groove), Johnny B., Dieselboy, Dub Syndicate, Marika, Junior Stress, Tallib, Gooral, Radical Guru. Mesajah, Ras Luta, East West Rockers etc.

Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych ludzi zafascynowanych nurtem reggae stworzył cykl imprez pod nazwą „Reggae Fest“, który szybko stał się najpopularniejszym wydarzeniem na Śląsku.

Jeśli chcesz posłuchać dobrej klubowej muzyki i lubisz przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę, trafiłeś na właściwe miejsce.

ZORGANIZUJ U NAS SWOJE URODZINY – DLA SOLENIZANTÓW CIEKAWE RABATY!

Godziny
Pt. – Sob.: 22:00-05:00


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →