XOXO

XOXO

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Marii Konopnickiej 6
Telefon:
665 225 226
Adres www:
http://www.xoxoishere.com/

Opis klubu XOXO

XOXO to miejsce spotkań towarzyskich, koncertów, imprez oraz ambitnej rozrywki. to nowe przestrzenie, które połączą wszystkich, idących tropem dobrej muzyki i fajnych ludzi.
Industrialne, czarno-białe wnętrza, połączone z eleganckimi wykończeniami, mają na celu nadać miejscu unikalny charakter. miejsce chce sprostać szerokim gustom, a lokalizacja w centrum miasta ułatwić ma dotarcie wszystkim entuzjastom.
Jak powstaje XOXO?
w ciągu ponad pół roku przeprowadziliśmy setki rozmów z osobami z różnych środowisk artystycznych, muzycznych, kulturowych. przedstawiliśmy im różne koncepty klubu, wystroju i zabawy. na bazie tych rozmów, a także doświadczenia I pomysłów zespołu, powstaje XOXO – miejsce otwarte w pełnym tego słowa znaczeniu. otwarte na przeróżnych ludzi, na wiele gatunków muzycznych, na szerokie inicjatywy kulturalno-rozrywkowe, a także na wielorakie pojęcie zabawy.
XOXO będzie miejscem do którego można przyjść w klapkach, szlafroku, jeansach czy smokingu. pragniemy, aby ludzie poznawali się i zaprzyjaźniali poznając tą różnorodność.
Będziemy działali od godzin wczesnowieczornych w formie koktajlowej i koncertowej do wczesnoporannych w formie imprezowej. mamy na celu stworzenie ruchomej przestrzeni artystycznej.
Wierzymy, że XOXO będzie wybornym miejscem na wieczornego drinka, koncert i imprezę do rana dla Was wszystkich.

Wydarzenia @ XOXO

XOXO Warszawa

Lust Supper – #RaveWithYourSlave

Sb, 01 kwietnia 2023
godz: 22:00

od 70 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →