White Chocolate

White Chocolate

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Bydgoszcz
Adres:
ul. Przesmyk 1
Email:
Telefon:
+48 668 997 725
Adres www:
http://www.musicfashion.pl/

Opis klubu White Chocolate

White Chocolate jest niewątpliwie jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów w Bydgoszczy.

Pomysł na formę klubu został określony na podstawie obserwacji rynku rozrywki. Wysublimowane wnętrze, eleganccy goście, doskonała obsługa- to wszystko składa się na nieprzeciętną atmosferę tego miejsca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wyjątkowe wnętrze

Nazwa klubu jest adekwatna do jego wystroju. Kontrastowe zestawienie ciemnego brązu z delikatnym beżem symbolizuje jeden z najbardziej apetycznych afrodyzjaków- czekoladę. Minimalistyczna tonacja idealnie podkreśla luksus tego miejsca. Ważnym elementem wnętrza, stanowiącym element jego dekoracji i tworzącym niesamowity klimat, jest odpowiednio dobrane oświetlenie. Oryginalna aranżacja oraz wystrój klubu to jego wielki atut. White Chocolate powstało z myślą o bardzo wymagających klubowiczach. Tutaj każdy szczegół, dopracowany jest do perfekcji.

Atmosferę tworzą ludzie

W klubie można wypić różne, nawet najbardziej wyszukane drinki. To wszystko za sprawą wykwalifikowanych barmanów, którzy zaskakują swoją kreatywnością największych koneserów egzotycznych alkoholi. Oryginalne, wyszukane i niestandardowe dźwięki, a to wszystko w jednym miejscu. Muzyka w White Chocolate jest na najwyższym poziomie. W gorący klimat przenoszą nas rezydenci klubu, a także najlepsi dj-e z Polski i zagranicy. Zagrali tu między innymi : Dj Bobby Cabana (Majorka), Dj Kostek (Wielkie Joł, Poznań), Dj Story (Poznań), Dj Decks (Poznań).

Temu miejscu trudno się oprzeć- to nie ulega wątpliwości. Wystarczy, że raz posmakujesz White Chocolate, a na pewno będziesz mieć apetyt na więcej…


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →