Wasabi

Wasabi

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Szczecin
Adres:
ul. Krzysztofa Kolumba 4
Email:
Telefon:
+48 511 700 125
Adres www:
http://www.wasabi-club.pl/

Opis klubu Wasabi

Wasabi Club to jedno z najnowszych miejsc na szczecińskiej mapie klubowej. Niespotykany dotąd charakter zawdzięcza przede wszystkim swojemu położeniu. Nieopodal dworca głównego pkp, stary pofabryczny budynek na drugim piętrze skrywa wyjątkowe, zaprojektowane przez dr arch. Olgę Sietnicką wnętrze. Rozciągający się z okien widok na odrę, dodaje temu miejscu niesamowitego uroku.

Określając lokal jednym zdaniem można napisać tak – połączenie tego co dobre i stare z nutką nowoczesności i nietypowych rozwiązań. Wasabi jest klubem skierowanym do młodych, aktywnych, pozytywnie nastawionych do życia ludzi. Wielbiciele wszelkich odmian muzyki klubowej odnajdą tu swoją własną przestrzeń.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najlepsi dj’e z kraju, nasze lokalne osobowości muzyczne czy wykonawcy zagraniczni, którzy odwiedzaja WASABI serwuja dla was ostrą mieszankę muzyki i niecodziennych charakterów.

Klub postawił przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego selekcja osób jest dla Nas największym priorytetem. Sama nazwa mówi dużo o klubie – Wasabi – to odmiana chrzanu japońskiego – nie każdy go lubi, ale gdy spróbujesz, zrozumiesz dlaczego tak wielu po niego sięga.

Część klubowa stanowi jedynie wstęp do tego co oferuje Wasabi. Studenci pobliskich uczelni (i nie tylko) ucieszą się na pewno z faktu udostępnienia drugiej części lokalu określonej mianem lounge, gdzie codziennie od 10.00 rano będzie można skosztować dania śniadaniowe i lounchowe podane wraz z aromatyczną kawą przygotowaną przez doświadczonych baristów. Jeśli zatem lubisz miejsca niebanalne, z niepowtarzalną atmosferą i ciekawymi ludźmi koniecznie musisz odwiedzić Wasabi.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →