Wagon

Wagon

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
Plac Orląt Lwowskich 20A
Email:
Telefon:
(71) 3412948
Adres www:
http://www.wagonclub.com/

Opis klubu Wagon

Wagon Club jest miejscem jedynym swojego rodzaju. Składa się z trzech punktów: piwnicy, ogródka oraz dwóch wagonów kolejowych, a wszystko mieści się na terenie dawnego Dworca Świebodzkiego.

PIWNICA: Wnętrze utrzymane jest w stylu kolejowym: stare tabliczki, lampy kolejowe, siedzenia, a przez środek piwnicy przebiega zwrotnica kolejowa z torowiskiem. W piwnicy ze ścian wystają wmurowane wózki z kolejki wąskotorowej. Ściany zdobią obrazki w klimacie Gigera. Atmosfera jest mroczna, ale przyjemna. Nic z wyposażenia nie trafiło tu prosto ze sklepu. Siedzimy w lożach, gdzie drewniane ławy przypominają siedzenia w pociągach drugiej klasy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

OGRÓDEK: Gdy chcesz dać odpocząć uszom od mechanicznych brzmień, można zmienić klimat udając się na ogródek, którego wyposażenie również zdobią kolejowe przedmioty.

WAGONY: Jednak największą atrakcją jest lokal mieszczący się w prawdziwych wagonach kolejowych. Nie ma drugiego takiego w naszym mieście. Zapraszamy codziennie.

 

Najbardziej specyficzna dla tego miejsca jest muzyka technicznego klimatu: acid techno, tekno, hardtek, schranz, minimal, drum & bass, po muzykę reggae oraz koncerty.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →