Vinyl

Vinyl
Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Żurawia 22
Telefon:
(022) 43 89 295
Adres www:
http://www.vinyl-club.pl/

Vinyl Club

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre miejsca stają się kultowe, a inne rzadko wyrastają ponad przeciętność? Dlaczego jedne budują rzeszę wiernych gości, a inne stają się miejscami odwiedzanymi przez przypadkowych amatorów modnych zjawisk?

Według nas decyduje o tym motywacja osób tworzących te miejsca. Dla jednych własny klub to spełnienie marzeń, realizacja pasji, wspólne z przyjaciółmi dzieło i sposób na życie, dla innych wyłącznie sposób na zarabianie pieniędzy i błyśnięcie w klubowym światku.

Dlatego właśnie jesteśmy przekonani, że Vinyl dołączy do tej pierwszej grupy. Wizja, którą mieliśmy ‚od zawsze’, to klub z bezkompromisowym programem muzycznym, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, a miłośnicy wszystkich rodzajów muzyki elektronicznej traktowani są z szacunkiem, otrzymując możliwość obcowania z artystami na najwyższym światowym poziomie.

To klub, w którym jakość dźwięku zadowoliłaby nie tylko miłośników tanecznej zabawy, ale i najbardziej wyrafinowanych fanów muzyki. Wreszcie klub, który bez kompleksów może zaistnieć na klubowej mapie Europy. Taki właśnie jest Vinyl.

Do realizacji tego przedsięwzięcia udało nam sie zebrać fantastyczne grono ludzi, którzy uwierzyli w to, co było tylko pomysłem, ludzi którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Ludzi, którzy tak jak my, chcą stworzyć wyjątkowe miejsce!
Poznaj nas!