Utopia

Utopia
Miasto:
Warszawa
Adres:
Kredytowa 9
Email:
Telefon:
(22) 827 15 40
Adres www:
http://www.utopiaclub.eu/

Jeden z najpopularniejszych, a prawdopodobnie, niezmiennie od lat, najmodniejszy klub w Warszawie, znany także w innych miastach Polski.

Niepowtarzalny klimat klubu tworzy nowoczesne, regularnie modernizowane wnętrze, muzyka w wykonaniu światowej klasy djów, ale też najostrzejsza w Polsce selekcja przy wejściu. Dzięki niej goście bawią się bezpiecznie i komfortowo.

Specjalnie wydzielona sala VIP, zapewniająca komfort i dyskrecję, przyciąga do klubu wielu polskich i zagranicznych artystów i gwiazdy show-biznesu. Niektórzy z nich są posiadaczami unikalnej, wysoko cenionej w Warszawie złotej karty do klubu Utopia. Gośćmi klubu bywają m.in. Joanna Brodzik, Agnieszka Włodarczyk, Reni Jusis, Maciej Stuhr, Tomasz Kammel, Olivier Janiak. Często bawią się w Utopii młode gwiazdy polskich seriali Kasia Cichopek, Maciej Zakościelny, Kuba Wesołowski i bracia Mroczkowie.

Stałymi bywalcami są niemal wszyscy polscy projektanci mody. W swoje urodziny, dla ponad setki gości, organizowała Gosia Baczyńska. Przy Utopii swój butik otworzył Maciej Zień. Utopia jest też miejscem, do którego przychodzą światowe gwiazdy odwiedzające Warszawę. Wśród nich byli zespół R.E.M, reżyser Gus van Sant, czy top modelka Eva Herzigova. Wydarzenia w klubie Utopia są często opisywane w polskiej i europejskiej prasie. Regularnie zdjęcia z Utopii zamieszcza dwutygodnik VIVA!, tygodnik Gala oraz portal internetowy VIPNEWS.PL.

Klub stale współpracuje z jedną z największych w Polsce agencji fotograficznych „Studio 69”, która łączy ciekawe zdjęcia z szacunkiem dla prywatności i dobrej zabawy gości.

Wywiady z managementem klubu pojawiły się w największych polskich stacjach radiowych (Radio ZET, RMF FM). Większe wydarzenia, takie jak urodziny klubu czy koncerty polskich/europejskich artystów, są relacjonowane także w telewizji (np. TVN). Także media zagraniczne, francuskie (Glamour) i niemieckie (Die Welt am Sonntag) zamieszczały wywiady z właścicielem i teksty o klubie Utopia. W klubie odbywają się prezentacje i promocje dobrze znanych i nowych marek alkoholi.

Wytwórnie płytowe zabiegają o organizację w klubie koncertów i promocji płyt. Zaproszenia na te wydarzenia trafiają bezpośrednio do najbardziej cenionych i szanowanych gości klubu.

Wyjątkową popularnością cieszyły się prezentacja szampana Moet Rose oraz najnowszej płyty George’a Michaela. Dla wielu gości, również znanych VIPów, była to okazja do niepowtarzalnej zabawy w klubie. Takie imprezy wielu z nich ośmielają do kolejnych wizyt.

Najważniejszą imprezą są, obchodzone w październiku, urodziny klubu. Uświetniają je wyjątkowe gwiazdy sceny klubowej ze świata, czasem także koncerty najpopularniejszych artystów (Helena Vondrackowa, Reni Jusis, Justyna Steczkowska). To wyjątkowy moment, który zawsze jest starannie przygotowany przez management i całą załogę klubu Utopia.