Urban Garden

Urban Garden

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Przeskok 2
Adres www:
http://www.facebook.com/urbangarden022

Opis klubu Urban Garden

Urban Garden powstał, aby spełnić wasze oczekiwania względem dobrej, wyszukanej rozrywki oraz miejsca spotkań w przyjaznej, bezpretensjonalnej atmosferze w samym sercu Warszawy:

– Smakuj dźwięki. Starannie skalibrowane nagłośnienie Void Acoustics pozwala na selektywny odbiór wszystkich pasm muzycznych. Muzyka przeszywa ciało i umysł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

– Wejdź do miejskiej dżungli. Urban Garden to nowe wnętrza, gdzie dzika roślinność wkracza w surową miejską tkankę, tworząc stylowy kolaż z ciepłym, barwnym oświetleniem.

– To twoja przestrzeń. Mamy miejsce dla ponad 500 głodnych zabawy imprezowiczów na dwóch salach. Klimatyzacja, gościnny bar i osobne nagłośnienie na każdej z nich. Uwaga palacze: na was czekają kameralne strefy, gdzie możecie oddawać się nałogom bez poczucia winy!

– Koncerty? Proszę bardzo. Scena, profesjonalne oświetlenie, sprzężone projektory oraz ekrany LCD potęgujące skalę muzyczno-wizualnych doznań podczas koncertów i live-actów.

– Wyjątkowe menu. Prawdziwa włoska pizza, doskonałe naleśniki oraz smakowite sandwiche, dzięki którym nie tylko nabierzesz sił na koniec pełnej wrażeń nocy – ale i z przyjemnością przyprowadzisz znajomych na obiad – po pracy czy w niedzielne popołudnie.

– atrakcyjna lokalizacja – 50m od stacji metra Centrum

Musimy mieć pewność, że solidne i stylowe „opakowanie” będzie korespondowało z nietuzinkową selekcją muzyczną, dla której wspólnym mianownikiem jest funkowy pierwiastek. Wychodząc od hip-hopu nasze inspiracje biegną w stronę szeroko pojętej elektroniki klubowej z pogranicza baltimore, breakbeatu, electro, drum 'n bassu, dubstepu, funku oraz turntablismu – i taką właśnie muzykę chcemy Wam prezentować najczęściej. Stawiamy na eklektyzm i wysoką jakość muzycznych doznań. Dlatego też będziemy regularnie sprowadzać do Warszawy najciekawsze postacie światowej sceny muzyki elektronicznej. Nie zabraknie też fejmowych hiphopowych gości zza oceanu. Mamy nadzieję, że będziecie wspólnie z nami dzielić muzyczną pasję i stymulować zakres naszych artystycznych poszukiwań. Do zobaczenia w Miejskim Ogrodzie!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →