Ubu

Ubu

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Postępu 3a
Email:
Adres www:
http://www.ubu.com.pl/

Opis klubu Ubu

UBU Cech Rzemiosł Electro’nicznych to nowe miejsce w kamienicy ulokowanej na warszawskiej Starówce. Stworzone dla ludzi otwartych na nowe idee z jednoczesnym wielkim apetytem na życie.

Tutaj przede wszystkim liczy sie dobra zabawa przy muzyce electro, techno, minimal, house i disco najwyższego sortu. UBU to mix kultur, upodobań i zachowań pulsujących w luźnym rytmie domowej atmosfery.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stawiamy na różnorodność muzyki, by każdy znalal cos dla siebie. W piatki gramy bardziej w klimacie house, funky, deep house, disco. Soboty uderzą mocniejszym bitem electronicznym i minimalowym, czasem idziemy w strone techno, a nierzadko przedłużamy impreze o after (wszystko zależy od tego czy bedziecie mieli jeszcze siłe jeszcze tupać na ranem).

Chcemy by to miejsce ciągle żyło, dlatego rozpoczynamy cykle imprez w tygodniu związanych ze sztuką i kluturą. Filmy, wernisaże, pokazy mody, promocje młodych niszowych zespołów i DJ´-ow. Stand up’y, kiermasze i prelekcje. W UBU w tygodniu moża też napić sie pysznej kawy lub skosztowac swiezego zimnego smoothisa i zagryzc ciachem na deser. Oczywiscie bezprzewodowy dostep do internetu pozwoli ci jeszcze lepiej wykorzystac czas spedzony w UBU.

Klub UBU to 6-piętrowa kamienica w której znajdują się dwa dancefloory, trzy bary, chillout, jacuzzi ukryte w piwnicy oraz wydzielony kameralny pokoik na poddaszu.

Klub jest otwarty w weekendy od 21 do rana, a w tygodniu od 15 do nocy.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →