Towarzyska Kafe

Towarzyska Kafe

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Bydgoszcz
Adres:
ul. Poznańska 12
Email:
Telefon:
796 113 835

Opis klubu Towarzyska Kafe

Towarzyska Kafe. Nasza klubokawiarnia swoje miejsce odnalazła w budynku 12 Kamienicy przy ulicy Poznańskiej 12 w Bydgoszczy. Przestrzeń oddaną do naszej dyspozycji mamy nadzieję przemienić w miejsce kultowe, zarówno pod względem atmosfery, wystroju wnętrz, muzyki jak i rozmaitych eventów. Towarzyska Kafe ma stać się alternatywą dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić czas wśród wyjątkowych ludzi w wyjątkowym miejscu.

W ramach naszej działalności przewidujemy organizację licznych wydarzeń muzycznych, również imprez cyklicznych. O oprawę muzyczną zadbaliśmy dzięki współpracy z grupą profesjonalnych akustyków. W murach Towarzyskiej Kafe pobrzmiewać będą dźwięki techno, house i deephouse. Niemniej jednak jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i inne muzyczne odcienie. Znajdzie się również miejsce dla tych, którzy chcieliby potańczyć. Przy sprzyjającej aurze pogodowej ukojenia będzie można szukać na Artystycznym Podwórku, gdzie organizowane będą imprezy kulturalno-artystyczne na świeżym powietrzu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wyjątkowego charakteru naszej klubokawiarni nadadzą między innymi meble z Retromarketu, z których każdy będzie można zabrać ze sobą do domu. Ściany staną się również przestrzenią wystawienniczą.

W ramach Towarzyskiej Kafe funkcjonować będą również: Uzdrowisko i Studio Zupy. Studio Zupy zadba o podniebienia naszych gości serwując dania przygotowane przez szefa kuchni Tomasza Górskiego. W Uzdrowisku można będzie skosztować jednego z pięciu gatunków wód mineralnych, kwitnącej herbaty czy też yerba mate , w ofercie znajdą się także dietetyczne wypieki.

Mamy nadzieję, że nasze założenia z czasem będą ewoluowały przy współpracy ze wszystkimi osobami chętnymi do współtworzenia świeżego, innowacyjnego i wyjątkowego miejsca spotkań.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →