The Passion Beach

The Passion Beach

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Białystok
Adres:
ul. Włókiennicza 2
Email:
Telefon:
85 652 41 17
Adres www:
http://www.thepassionbeach.pl/

Opis klubu The Passion Beach

The Passion Beach to lokal położony w centrum Białegostoku. Do dyspozycji państwa jest przestronna sala urządzona w stylu kubańskim. Drewniane pomosty, słomiane parasole oraz oczko wodne sprawiają, iż każdy poczuje letni klimat wymarzonych wakacji.

Dla bardziej wymagających klientów mamy ustronną 12 osobową lożę cygarową z widokiem na cały lokal oraz 16 osobową lożę przeznaczoną na specjalne uroczystości np. wieczory panieńskie, urodziny, czy inne imprezy okolicznościowe.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zapraszamy codziennie już od godziny 13 w sezonie letnim i od godziny 15 w czwartek, piątek i sobotę w sezonie zimowym.

DRINK BAR
Zapraszamy do baru na pyszne drinki oraz koktajle alkoholowe i bezalkoholowe. Jako jedyni w mieście posiadamy drinki tworzone w owocach, które możesz sam komponować. Od tego lata w ofercie posiadamy również sorbety lodowe bezalkoholowe za jedyne 6zł oraz alkoholowe za 9zł.


OFERTA-MENU

Nasz klub to doskonałe miejsce na lunch. Gdy dopadnie Cię głód nasza szefowa kuchni zaproponować może pyszne, a zarazem lekkie dania takie jak: spaghetti carbonare 13zł, czy torrtilla za 10zł. Poza tym w ofercie posiadamy zestaw obiadowy składający się z zupy, dania głównego i surówki za jedyne 15zł.

 

DLA FIRM
Naszą ofertę kierujemy również do firm. Możliwość organizacji wszelkich imrez integracyjnych, spotkań z kontrahentami, pożegnań pracowników oraz wszystkich jubileuszy i uroczystości.

Sala w naszym lokalu może pomieścić do 200 osób na imprezach siedzących lub do 300 osób na imprezach stojących. Stoły ustawiane są w taki sposób, by wszyscy goście widzieli się na wzajem, natomiast na środku znajduje się miejsce do swobodnego tańczenia, czy prowadzenia prezentacji.

Posiadamy sprzęt audio, z którego mogą skorzystać Państwo, bądź wynajęty przez Państwa prezenter, wodzirej, czy zespół muzyczny. W skład sprzętu wchodzi również duży projektor multimedialny umiejscowiony w widocznej środkowej części sali.

Możliwość organizacji różnych atrakcji: pokazów barmańskich, pokazów tańców etnicznych oraz towarzyskich, wspólna nauka tańca i wiele innych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące menu, możemy również zaproponować wiele własnych rozwiązań opartych o kuchnię polską lub egzotyczną.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Możemy dopasować się do wszelkich Państwa pomysłów oraz zaplanować i zrealizować gotową imprezę sami.

 

 

 

 

 


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →