The Fame Music Club

The Fame Music Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Nowy Świat 21
Email:
Telefon:
500 000 519, 600 292 740

Opis klubu The Fame Music Club

The Fame Music Club dysponuje powierzchnią mogącą pomieścić ponad 500 osób, jego przestrzeń to 3 sale z oddzielnymi barami i toaletami – pierwsza na parterze może pomieścić około 60 osób, druga usytuowana piętro niżej mieści blisko 80 osób i położona jest w sąsiedztwie parkietu, który również może stanowić odrębną salę.
Takie rozmieszczenie pomieszczeń pozwala na  wynajęcia tylko części klubu. Każda z sal posiada niezależne nagłośnienie i wizualizacje TV, ponadto klub udostępnia projektor oraz  7 telewizorów. W klubie znajduje się również strefa VIP, strefa chill, jak również w sezonie letnim udostępniony jest ogródek.
Do dyspozycji swoich Klientów klub pozostaje przez cały tydzień.  W zależności od potrzeb (po wstępnych ustaleniach) klub może stanowić miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju eventów: imprez firmowych, spotkań biznesowych, bankietów, pokazów mody, imprez okolicznościowych (urodziny, rocznice, komunie), wieczorów panieńskich i kawalerskich.
The Fame oferuje własny catering – szef kuchni przygotował dla Gości menu, które zaspokoi najbardziej wymagające gusta kulinarne. Podstawowa oferta menu znajduje się na stronie www.thefame.pl,  jednak oferta ta może zostać zmieniona i dopasowana do indywidualnych wymogów Klienta. Opracowane zostało również menu dla grup zorganizowanych uwzględniające 3 stopniowy podział cenowy (50zł/os; 70 zł/os i 100zł/os).
W przypadku organizacji imprez zamkniętych The Fame jest w stanie dopasować się całkowicie do gustów muzycznych swoich Klientów. Od wielu lat prowadzimy stałą współpracę z DJ-ami reprezentującymi różne rodzaje muzyki tj. dance, hip-hop, r&b, house, latino, muzyka lat 80-tych I 90-tych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →