The Clash

The Clash
Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Foksal 18
Telefon:
22 657 22 02
Adres www:
http://theclash.pl/

Foksal – ulica o historii niezwykłej. Pierwsze w Warszawie miejsce wysublimowanej zabawy, balów, gastronomicznych targów, nocnych iluminacji. Ulica kultury i rozrywki. Miejsce pierwszego w Warszawie lotu balonem, nocnych schadzek królewskich dworzan, kawiarni słynnego Eugeniusza Bodo, a w reszcie – w latach 1946-1950 – ulica o wdzięcznej nazwie „Jugosłowiańskiej Brygady Pracy”. W czasie wojny niemal niezniszczona, prezentująca się nam do dziś w oryginale.

Właśnie w tym miejscu – na ulicy Foksal – postanowiliśmy stworzyć dla Was miejsce łączące w sobie wszystkie najlepsze cechy Warszawy – nowoczesne, dynamiczne, interesujące. The Clash – zderzenie. Tu, w sercu Warszawy, spotykają się najbardziej wyrafinowane pragnienia. The Clash zaspokaja potrzeby rozrywki i elegancji, łącząc nowoczesność z niezwykłą przeszłością Foksal. Rozdajemy pozytywne emocje, które zderzają się w tym miejscu, dając energię do zabawy.

Nowoczesny design, połączony z historycznym stylem i odwołaniami do szalonych lat ’60  ’70. W The Clash spotkacie to, czego jeszcze w Warszawie nie było – bez skrępowania odnajdziecie się w naszych wnętrzach, zapewniajacych komfort i prestiż. Dająca poczucie spokoju i odpoczynku restauracja oraz subtelny i wyrafinowany ale jednocześnie otwarty na muzyczne pragnienia klub . The Clash – idealne miejsce do wyzwolenia swojej pozytywnej energii.  Tutaj spotykają się Twoje pragnienia.

Lokal dzieli się na niezależne strefy – Restaurację na poziomie 0 wraz z antresolą oraz klub na poziomie -1.

Restauracja
to miejsce eleganckie, ale jednocześnie ciepłe i przyjazne, zachęcajace zarówno do niezobowiązujących spotkań jak i wymagających biznesowych rozmów. Gra kolorów, form i kształtów, umieszczonych w postmodernistycznej przestrzeni , pozwala całkowicie się zrelaksować. Prawdziwa rozkosz zaczyna się jednak z chwilą otrzymania pierwszego zamówienia: stek T-bone, krewetki tygrysie z rusztu, łosoś na warzywnym risotto a może klasyczny, soczysty burger?
Kalmary w tempurze, tatar z wołowiny, lody waniliowe z malinami a gorąco – a wszystko zachęcające także rozsądną wysokością rachunku. Wszystkim poszukującym intymności polecamy miejsca na antresoli, a (nie tylko) wieczorami idealnym uzupełnieniem każdego spotkania będzie szeroka oferta doskonałych drinków. W godzinach pracy zapraszamy jednak szczególnie do korzystania z naszego lunch menu i aromatycznej kawy, które z pewnością pozwolą spędzić resztę dnia w doskonałym, pełnym energii nastroju.

Restauracja to powierzchnia 120 m2 na poziomie 0 oraz dodatkowe 60m2 antresoli oraz 80 miejsc siedzących przy 2 i 4 osobowych stolikach.

W Klubie także nic nie jest efektem przypadku, a każdy jego element jest nieodzownym składnikiem całości. Umieszczona na poziomie -1 przestrzeń zachęca do rozrywki. Kolorowe  szkło i surowy beton, metalowe stoliki i miękkie, wygodne kanapy, a całość połączona grą świateł i płynącą z każdej strony muzyką. Wszystko to pozwala na oddane się przyjemnościom nocy w doskonałym towarzystwie i przyjaznej atmosferze. Zaczynając spotkanie z The Clash w naszej restauracji tutaj – w klubie –  jesteście zaproszeni do zostania z nami dłużej – aż do rana.

W Klubie czeka 60 miejsc siedzących na powierzchni 220 m2, które łącznie mogą pomieścić nawet 250 osób. Nowoczesny sprzęt z gramofonami Technics oraz cd-playerami Pioneer gwarantuje szerokie możliwości muzyczne.