Teatr Versus

Teatr Versus

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
ul. Zygmunta Wróblewskiego 8
Adres www:
http://www.teatrversus.eu/

Opis klubu Teatr Versus

Teatr Versus powstał w listopadzie 2008 r., rozpoczynając swoją działalność premierą kabaretowego spektaklu Kabel TiVi Michaela Whitmana i Mathew de Molyny. Zainaugurował również cykl koncertów pod wspólnym tytułem Piątki muzyczne. Nazwa „teatr” nie oddaje jednak w całości idei jego założenia. Spektakle teatralne, kabaret, koncerty muzyki różnej, niezależne kino, wernisaże, warsztaty artystyczne, działalność plenerowa to niektóre z kierunków, jakie Versus chce podejmować.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teatr to miejsce. Własne lokum, przystosowywane do bieżących projektów, jest jednym z podstawowych warunków funkcjonowania i rozwoju idei. Takie miejsce (z niezwykle „energetyczną” salą) Versus znalazł w Intakus-Park na stadionie Ślęzy przy ul. Wróblewskiego 9. Ciekawy jest fakt, iż znajduje się tam również teatralna restauracja / pub, gdzie można zjeść, wypić i … nieźle się zabawić.

 

Propozycja skierowana jest (jak zwykle) głównie do ludzi młodych – bezpośrednia bliskość akademików przy ul. Wittiga, niedalekie położenie dużych wrocławskich uczelni… Ale nie tylko. Tak się składa, że Biskupin nie jest specjalnie urozmaicony pod względem miejsc zajmujących się szeroko pojętą kulturą.

 

Tak więc przygotowywane projekty skierowane są również do starszej i młodszej widowni. W końcu dojazd do centrum zajmuje sporo czasu… A tu proszę, dwa przystanki i już jesteśmy. To, czym Versus chce się zajmować, nie dotyczy wyłącznie prezentacji. Ogromnie ważne w jego działalności jest zaproszenie do współpracy wszystkich, mających ambicje i potrzebę twórczej realizacji. W świecie, gdzie nie matura lecz chęć szczera… potrzebne są miejsca, gdzie przy pomocy zawodowców (bez cudzysłowu) można się będzie dowiedzieć i nauczyć, jak „to” się powinno naprawdę robić.

 

Versus dopiero zaczyna swą działalność, a jak wiemy, początki zawsze są trudne. Istnieje jednak nadzieja, że za jakiś czas znajdzie swoją wierną widownię i oddanych współpracowników. Czego sobie oraz Państwu życzy…


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →