Tabubar

Tabubar
Miasto:
Bydgoszcz
Adres:
Rynek 6
Email:
Telefon:
606271227
Adres www:
http://www.tabubar.com.pl/

Klub Tabubar mieści się w centrum Bydgoszczy, ma 2 poziomy o łącznej powierzchni 250m2. Przed klubem znajduję się ogród o powierzchni 200m2.
 Na pierwszym poziomie znajduje się bar, szatnia oraz toalety, natomiast drugi poziom to dancefloor oraz mały chillout. W klubie znajduje się 85 miejsc siedzących łącznie na dwóch poziomach. Łączna pojemność klubu to 200 – 250 osób.

 

Tabubar to miejsce w skali miasta wyjątkowe. Pierwszy klub stricte muzyczny, którego misja opiera się na trzech podstawowych filarach:
-    muzyka
-    wyselekcjonowany klient
-    komfort i bezpieczeństwo
Muzyka w Tabubar jest na pierwszym miejscu. To ona stanowi o wyjątkowości tego miejsca. Brzmienia, na które stawiamy to przede wszystkim współczesna muzyka klubowa – wszelkie odmiany muzyki house, techno, drum’n’bass, dubstep, nie zabraknie również dźwięków z pogranicza hip-hop, funk, r’n’b i soul. Wszystko serwowane przez najlepszych artystów z kraju i z zagranicy.

 

Kluczem, który pozwala trafnie dobrać repertuar jest świadomość, że prawdziwa muzyka rozrywkowa łączy w sobie zarówno dobry smak jak i imprezowy charakter. W ten sposób spełniamy potrzeby tych, którzy pragną innej muzyki aniżeli tej słyszanej na co dzień w radio, w sklepie czy w taksówce.
Tabubar stawia sobie za zadanie skupiać wokół siebie ludzi nietuzinkowych, aktywnych zawodowo i towarzysko. Ludzi świadomych swoich potrzeb i gustów, podoążających, a raczej kreujących nowe trendy. 
Kolejnym celem klubu jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa. W tym celu tworzymy bogatą ofertę barową, a klub wyposażamy w klimatyzację, dobre nagłośnienie i bezprzewodowy internet. Nad bezpieczeństwem gości czuwa specjalnie wyszkolona ochrona, a na wejściu obowiązuje selekcja.

 

Klub otwarty jest przez cały tydzień. Weekend zaczynamy już w czwartek cyklem START2WEEKEND.

 

Tabubar to także miejsce spotkań młodych artystów. Chcemy wspierać tych, którzy wg. nas na to zasługują. Dzięki temu przestrzeń i czas w tygodniu wypełnią liczne wernisaże, galerie, performensy, koncerty, przeglądy kina niezależnego etc.
Uzupełnieniem oferty są również imprezy zamknięte, organizowane np. Dla firm, w tym również pokazy mody.