Taawa Live Music

Taawa Live Music

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Kraków
Adres:
ul. Estery 18
Email:
Telefon:
012 421 06 00
Adres www:
http://www.taawa.pl/

Opis klubu Taawa Live Music

Taawa w języku Jidysz oznacza „pragnąć”, „pożądać”. Nowy klub w Krakowie jest najbardziej pożądanym miejscem. Jego otwarcie miało miejsce we wrześniu 2008 roku. Taawa posiada doskonałą lokalizację w samym centrum krakowskiego Kazimierza. Jest to jedyny taki klub w Krakowie o profilu biznesowo-klubowym. Lokal, który może pomieścić około 400 osób został zaprojektowany wykorzystując najnowższe technologie (m.in. ściana ledowa w całym klubie, nagłośnienie oraz sprzęt muzyczny najwyższej klasy).

Klub nastawiony jest na gwiazdy światowego formatu. Shapeshifters, Sonique, Boogie Pimps, Stonebridge, Raul Rincon to tylko kilka nazwisk jakie dotyczchas pojawiły się na scenie muzycznej klubu. Jest to pierwszy krakowski klub, gdzie nie braknie modnych tematów imprezowych takich jak: klub 54, Moulin Rogue, Chicago, Sex w Wielkim Mieście, White Night oraz inne… Poprzez konsekwencję jaka jest utrzymana w klubie, spektakularne dekoracje oraz światowy poziom muzyczny, imprezy w tym miejscu są najbardziej wyczekiwanymi wydarzeniami roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Taawa posiada również VipRoom, który może pomieścić maksymalnie 30 osób. Znajduje się tam niezależne nagłośnienie, plazma, na której można obejrzeć dowolny program każdej platformy cyfrowej dostępnej w Polsce, odtworzyć własną płytę czy mieć stały podgląd na to, co dzieje się w części ogólnodostępnej klubu oraz indywidualną obsługę serwującą koktajle i dania z karty menu niedostępnej na co dzień w Sali klubowej. Klub Taawa czynny jest: poniedziałek – nieczynne, wtorek od 19:00, środa od 19:00, czwartek od 19:00 piątek od 20:00, sobota od 20:00. Music Manager jest DJ ADHD, natomiast rezydentami Carloss da Silva i Blaze.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →