Szepty chillout cafe

Szepty chillout cafe

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
ul. Ruska 47/48A
Email:
Telefon:
(71) 344 53 25
Adres www:
http://szepty.ovh.org/

Opis klubu Szepty chillout cafe

Godziny otwarcia: Codziennie od 17.00 do 3.00 (i dłużej…)

Wstęp: bezpłatny (imprezy płatne)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Szepty to nowy klub we Wrocławiu, który mieści się na ul. Ruskiej 47/48a (pod arkadami wchodzimy w uliczkę).To miejsce dla wtajemniczonych lubiących półmrok, miła atmosferę i Dobrą muzykę.

Klub powstał na miejscu stolarni Zrób To Sam, ale nie przejmuj się zrobimy dobre drinki za ciebie… Posiadamy dwie sale. Klubową, w której w klimatycznym półmroku rozświetlonej kolorowymi lampionami można zapaść się na długie godziny w miękkich wygodnych fotelach. Kawiarnianą, gdzie przy stylowych stołach można spokojnie posiedzieć i porozmawiać, przejrzeć prasę. W sali klubowej znajdziecie też miejsce do tańczenia.

W klubie panuje swobodna, niezobowiązująca atmosfera domowego salonu z orientalnymi akcentami umożliwiająca chilloutowe spędzenie czasu przy książce lub niedzielnym morning after…Organizujemy after party po koncertach odbywających się we Wrocławiu. Powitali u nas ranek min. Happysad, Hurt.

Klub organizuje imprezy zapraszając czołówkę polskich dj’ów min. Krzaku (Zjednoczenie Sound System), Spaso, Dictator, King Farai Sound System i inni. W planach mamy Unplugged Sessions z udziałem czołowych wrocławskich muzyków.

Mapka:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →