Szafa Music Club

Szafa Music Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Rzeszów
Adres:
3-maja
Email:
Telefon:
17 850 80 31
Adres www:
http://www.szafaclub.pl/

Opis klubu Szafa Music Club

Szafa Music Club to lokal powstały z myślą o ludziach, którzy szukają kameralnego miejsca do zabawy, spotkań i spędzania wolnego czasu. Przytulne wnętrze lokalu oraz jego rozplanowanie funkcjonalne powoduje, że miejsce to jest wszechstronne pod wieloma względami:
Klubowe imprezy tematyczne z muzyką graną przez dj’a.
Połączenie muzyki z instrumentem klasycznym jak saksofon, skrzypce czy gitara, jest niezwykle ciekawym projektem muzycznym, który będziemy mogli usłyszeć podczas weekendowych imprez.
Restauracja oferująca zróżnicowana kuchnię europejską.
Ciekawe połączenia potraw, doskonale zbalansowane w smaku przyprawami oraz dobór odpowiednich składników, używanych przy ich przyrządzaniu, zaspokoją gusta każdego smakosza.
Bar doskonale wyposażony.
Smaczna i aromatyczna kawa podawana na wiele sposobów. Doskonałe wina serwowane na butelki, karafki bądź kieliszki stanowią doskonałe uzupełnienie do naszych dań z karty menu. Bar serwujący alkohole, cocktaile oraz napoje w szerokiej gamie i wielu rodzajach. Klasyki barmańskie oraz własne kompozycje smakowe drinków tworzone przez naszych barmanów, to doskonała alternatywa
dla osób szukających ciekawych i niestandardowych smaków.
Miejsce spotkań w gronie znajomych i bliskich.
Doskonałe do zorganizowania przyjęcia dla większej liczby osób a także kameralnego spotkania
czy romantycznej kolacji.
Spotkania biznesowe.
Idealne miejsce do zorganizowania spotkania w gronie partnerów i kontrahentów. Oferujemy zarówno codzienne lunch menu, które składa się z dwóch dań do wyboru i napoju a także przygotowujemy oferty według indywidualnych wymagań.
Koncerty i wydarzenia kulturalne.
Cykliczne spotkania z zespołami, artystami i muzykami są niewątpliwie interesującym aspektem naszej działalności. Muzyka grana na żywo gwarantuje niezapomniane wrażenia artystyczne.
Zapraszamy!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →