Stare Zdanice | Czechy

Stare Zdanice | Czechy

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Stare Zdanice
Adres:
533 44 Staré Ždánice
Adres www:
http://www.letitroll.pl/info-63/22-23-lipiec-stare-zdanice-czechy.html

Opis klubu Stare Zdanice | Czechy

Nowa lokalizacja!

W tym roku festiwal Let It Roll jest przygotowany na ewentualną niepogodę oraz większą liczbę fanów muzyki drumandbass i dubstep. Mamy nowe miejsce – wyspę! No może nie do końca wyspę, skoro łączy ją wąski przesmyk ze stałym lądem, ale jednak! Najlepsze jest to, że znajduje się zaledwie kilka metrów od poprzedniej lokalizacji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowa lokalizacja jest dwa razy większa od poprzedniej. Podłoże kamienno-piaskowe pozwoli uniknąć ewentualnego „utonięcia w błocie”.  Część wyspy, w ciągu dnia będzie służyć jako plaża. Scena Take Control umieszczona będzie w hangarze – dzięki czemu, w razie deszczu, da schronienie wiekszej ilości ludzi.

Poprzednia lokalizacja festiwalu, w tym roku będzie służyć za kemping. Oznacza to więcej miejsca dla namiotów!

Informacje dla przyjezdnych

Festiwal zlokalizowany jest w pobliżu miast Pardubice i Hradec Králové. Sprawdźcie Google Maps żeby znaleźć najlepszą drogę – (GPS: 50°6’24.027″N, 15°42’53.383″E). Podróżując publicznymi środkami transportu, musicie najpierw dostać się do Pardubic lub Hradec Králové, a następnie przesiąść się w pociąg jadący do miejscowości Stéblová. Stacja zlokalizowana jest 3km od miejsca festiwalu. Specjalny autobus będzie kursować pomiędzy stacją a LIR w piątkowy i sobotni wieczór oraz niedzielę rano. Uwaga: nie będzie żadnego autobusu w sobotę rano. Rozkład jazdy autobusu będzie podany niedługo. Rozkład jazdy pociągów dostępny jest na stronie www.idos.cz.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →