Sofa

Sofa

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Emilii Plater 28
Email:
Telefon:
(22) 626 14 15
Adres www:
http://www.sofa.waw.pl

Opis klubu Sofa

Najlepsza  SOFA w mieście!

Warszawa znalazła lekarstwo na codzienny pospiech i nieustanny hałas! A raczej to lekarstwo znalazło naszą stolicę i ulokowało się w samym centrum miasta. Ukojenie skołatanych nerwów i o wiele więcej oferuje swoim gościom SOFA RESTAURANT & BAR.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lokal mieści się przy ul. Emilii Plater 28, zaraz obok hotelu Mariott i cieszy niemałą popularnością wśród osób uciekających od głośnych, zadymionych lokali. Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, wnętrze jest wypełnione kanapami, które zafundują klientowi odprężenie, za którym tak tęsknił. Pełen ciepła wystrój oraz sączący się z głośników łagodny smooth jazz czynią lokal prawdziwą krainą łagodności, a jeżeli dodamy do tego starannie przygotowanego drinka, przed nami stanie idealne miejsce do codziennego „chilloutu” lub stały punkt spotkań po imprezach kulturalnych, czy miejsce „biforu” poprzedzającego weekendowe szaleństwa. 

Kto jednak myśli, że na tym SOFA się kończy – jest w błędzie. Od samego rana ekipa kucharzy dokłada wszelkich starań, aby zadowolić podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Menu zostało wręcz stworzone dla ludzi ciekawych światowych smaków, ale i osoby wierne tradycyjnym polskim smakom nie wyjdą zawiedzione i głodne. Codziennie nowe zestawy lunchowe sprzyjają biznesowym spotkaniom, a kiedy niespodziewanie znajdziemy wolna chwilę w godzinach porannych – SOFA ugości nas aromatyczną kawą, pysznym menu śniadaniowym, a wszystko w towarzystwie aktualnych serwisów informacyjnych. Jeżeli jednak nawał pracy nie pozwala wyrwać się z biura,  istnieje możliwość dostawy kuchennych specjałów nawet w późnych godzinach wieczornych. Ekipa restauracji wzorowo ugości także mniejsze lub większe grupy podczas takich imprez okolicznościowych jak urodziny czy imieniny.

To wszystko czeka na gości SOFY każdego dnia, a jak bardzo ów restauracja ceni sobie stałych klientów, wiedzą jej fani na Facebooku. 

 


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →